آموزش بازاریابی؛ مقدمه‌ای برای یک حرکت بزرگ‌تر و ریشه‌ای‌تر است

مدیر یکی از فروشگاه های مرکز خرید پدیده گفت: برگزاری کارگاه تخصصی برای کسبه می تواند مقدمه‌ای برای یک حرکت بزرگ‌تر و ریشه‌ای‌تر باشد، چرا که وقتی یک ف

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 1227

مدیریکی از فروشگاه های مرکز خرید پدیده:
آموزش بازاریابی؛ مقدمه‌ای برای یک حرکت بزرگ‌تر و ریشه‌ای‌تر است


مدیر یکی از فروشگاه های مرکز خرید پدیده گفت: برگزاری کارگاه تخصصی برای کسبه می تواند مقدمه‌ای برای یک حرکت بزرگ‌تر و ریشه‌ای‌تر باشد، چرا که وقتی یک فروشنده بتواند نقاط قابل بهبود را شناسایی کند، می‌تواند در جهت رفع آنها برنامه‌ریزی کند.


آموزش بازاریابی؛ مقدمه‌ای برای یک حرکت بزرگ‌تر و ریشه‌ای‌تر است

به گزارش سایت اخبار پدیده، حسین شایان با بیان اینکه امروزه مشتری مداری و اصول و فنون مذاکره، مفاهیم پایه ای بازاریابی است، اظهار داشت: تکنیک های اجرایی فروش را کلیه بازاریان و بازرگانان به خوبی می دانند و مشتری مداری به ابزاری برای خدمات خوب به مشتریان تبدیل شده است.
وی تاکید کرد: برای ایجاد قابلیت‌ها و ظرفیت‌ها در بحث بازاریابی باید مباحثی چون رونق بازار کسبه و جذب مشتری برای ورود به مرکز خرید نیز مورد توجه مسئولین قرار گیرد.
شایان عنوان کرد: البته این کارگاهها می تواند مقدمه‌ای برای یک حرکت بزرگ‌تر و ریشه‌ای‌تر باشد، چراکه وقتی یک فروشنده بتواند نقاط قابل بهبود را شناسایی کند، می‌تواند در جهت رفع آنها برنامه‌ریزی کند.
وی گفت: آموزش بازاریابی برای ارتقای دانش کسبه مرکز خرید یک نوع نوآوری بوده است و این آموزش، کلید حفظ رقابت پذیری و نهادینه کردن توسعه پایدارمرکز خرید پدیده شاندیز است.

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.