تسلیت مدیرعامل باشگاه پدیده به مهاجری

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان روز گذشته در غم از دست دادن پدر خود به سوگ نشست.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 892

تسلیت مدیرعامل باشگاه پدیده به مهاجری


سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان روز گذشته در غم از دست دادن پدر خود به سوگ نشست.


تسلیت مدیرعامل باشگاه پدیده به مهاجری

به گزارش سایت اخبار پدیده، پدر مهاجری مدتی با بیماری دست و پنجه نرم می کرد و عصر دیروز از دنیا رفت.

سرمربی تیم پدیده پس از این اتفاق تلخ راهی شاهرود شد تا در منزل پدری خود حاضر شود. گفتنی است مراسم تشیع پدر محمدرضا مهاجری در شاهرود برگزار خواهد شد.

در همین زمینه مدیر عامل باشگاه پدیده خراسان با صدور پیامی درگذشت پدر محمدرضا مهاجری را به سرمربی پدیده و خانواده آن عزیز از دست رفته تسلیت گفت.

در پیام هادی برگی زر به محمدرضا مهاجری آمده است: سرمربی عزیز و محترم تیم فوتبال پدیده خراسان، از شنیدن خبر درگذشت ناگهانی پدر گرامی‌تان متاسف و متاثر شدم. بدون شک ضایعه از دست دادن پدری مهربان و فداکار غمی بس بزرگ و جبران‌ناپذیر برای شما و خانواده گرامی‌تان خواهد بود.

مصیبت‌وارده را صمیمانه از طرف خودم و به نیابت از سایر اعضا باشگاه و هواداران تیم فوتبال پدیده خراسان به والده گرامی ، جنابعالی و سایر وابستگان محترم‌تان صمیمانه تسلیت گفته. از درگاه ایزد منان صبر و شکیبایی برای بازماندگان و غفران الهی برای آن عزیز از دست رفته را مسالت دارم. ما را هم در غم خود شریک بدانید.

همچنین بازیکنان و اعضا کادر فنی باشگاه پدیده خراسان نیز با پیام تسلیت مراتب ابراز همدردی خود با محمدرضا مهاجری سرمربی پدیده خراسان اعلام داشته و مصیبت‌وارده را به خانواده گرامی‌شان تسلیت گفتند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.