دادن کارت زرد شاید باعث شود پیگیری‌ها با جدیت بیشتری دنبال شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اقدامات انجام‌شده در پرونده پدیده شاندیز کند است و با سخنانی که وزیر کشور در صحن علنی عنوان کردند امید است با عملی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 793

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
دادن کارت زرد شاید باعث شود پیگیری‌ها با جدیت بیشتری دنبال شود


عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اقدامات انجام‌شده در پرونده پدیده شاندیز کند است و با سخنانی که وزیر کشور در صحن علنی عنوان کردند امید است با عملیاتی شدن مصوبات جلسات پرونده به نتیجه برسد.


دادن کارت زرد شاید باعث شود پیگیری‌ها با جدیت بیشتری دنبال شود

به گزارش سایت اخبار پدیده، حمید گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: برای پدیده قرار نبود رأی‌گیری انجام شود اما با نظر آقای کواکبیان هم این روند دنبال شد که یا باید جواب مثبت داده شود یا خیر که نتیجه کارت زرد به وزیر کشور شد.

وی تصریح کرد: وزیر کشور پیگیری خوبی داشتند اما دادن کارت زرد شاید باعث شود این پیگیری‌ها با جدیت بیشتری دنبال شود.

گرمابی افزود: اقدامات انجام‌شده در پرونده پدیده شاندیز کند بوده است و با سخنانی که وزیر کشور در صحن علنی عنوان کردند امید است با عملیاتی شدن مصوبات پرونده به نتیجه برسد.

وی ادامه داد: وزرای اقتصاد و بانک مرکزی هم به‌نوعی درگیر هستند باید با تلاش بیشتر سعی کنند حقوق مردم و سهامداران پدیده داده شود.

کمیسیون صنایع و معادن مجلس در انتها بیان داشت: در گزارشی که یکی از نمایندگان ارائه کرده بود مدیران میانی را بیشتر در روند طولانی رسیدگی مؤثر عنوان کردند و انتظار می‌رود همین مدیران میان رده باکارت زردی که به وزیر کشور داده شد جدیت مجلس شورای اسلامی برای به نتیجه رسیدن سریع پرونده پدیده شاندیز را درک کرده باشند.

منبع : پرستوها

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.