مهاجری: سه بازیکن تاثیرگذار درنیم‌فصل می‌گیریم

سرمربی پدیده مشهد گفت: خوشبختانه نوسان‌های تیم ما از بین رفته و می‌توانیم در شروع نیم‌فصل دوم نتایج بسیار بهتری را در مقایسه با نیم‌فصل اول کسب کنیم.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 972

مهاجری: سه بازیکن تاثیرگذار درنیم‌فصل می‌گیریم


سرمربی پدیده مشهد گفت: خوشبختانه نوسان‌های تیم ما از بین رفته و می‌توانیم در شروع نیم‌فصل دوم نتایج بسیار بهتری را در مقایسه با نیم‌فصل اول کسب کنیم.


مهاجری: سه بازیکن تاثیرگذار درنیم‌فصل می‌گیریم

به گزارش سایت اخبار پدیده، رضا مهاجری درباره نیم‌فصل اول لیگ برتر و امتیازهای با ارزشی که تیم پدیده از دست داد، گفت: «متاسفانه ما برابر خیلی تیم‌هایی که امتیاز از دست دادیم اسیر بدشانسی و بی‌دقتی بازیکنان‌ خود شدیم. آنها تلاش خود را کردند اما نتوانستند بر هیجانات خود غلبه کنند و دقت را چاشنی کارشان کنند. ما برابر پرسپولیس و استقلال بازی‌های قابل‌ قبولی انجام دادیم اما در لحظه‌ای که باید کار را تمام می‌کردیم ضعیف بودیم و برای همین بازنده شدیم.»

وی درباره اینکه این تیم توانست نوار پیروزی‌های ذوب‌آهن را پاره کند، عنوان کرد: «ما تحت‌تاثیر نتایج هیچ کدام از حریفان قرار نمی‌گیریم و تلاش می‌کنیم که نقاط ضعف و قوت حریفان را شناسایی کنیم و از آن طریق به نتیجه موردنظرمان برسیم. ذوب‌آهن پیش از بازی با ما ۵ پیروزی متوالی به دست آورده بود و برابر ما هم انگیزه و روحیه کافی را برای نتیجه‌گیری داشت اما دقت بالای بازیکنان ما باعث شد تا برابر این حریف آماده امتیاز بگیریم. اگر چه ما کمی بداقبال بودیم که نتوانستیم برابر این تیم آماده برنده شویم. کسانی که این بازی را دیدند به این نکته اشاره کردند که ما تیم برتر مسابقه بودیم.»

سرمربی پدیده مشهد در واکنش به این موضوع که دروازه‌بان ذوب‌آهن عنوان کرده بود باد عامل گل تیم پدیده بود، تصریح کرد: «من یک آدم واقع‌بین هستم. زمانی که در خانه تراکتورسازی مساوی کردیم اعلام کردم که باد در گلی که ما زدیم تاثیر مستقیم داشت اما درباره گلی که ما به تیم ذوب‌آهن زدیم به طور مشخص باد دخالتی نداشت. مرتضی منصوری ضربه‌ای با چیپ بر خلاف مسیر دروازه‌بان ذوب‌آهن زد و او نتوانست مانع گل‌شدنش شود.»

او درباره اینکه از جایگاهی که تیمش در آن قرار گرفته راضی است یا نه، اظهارداشت: «ما به لحاظ ارائه فوتبال نمره قبولی می‌گیریم چرا که برابر حریفان ضدفوتبال بازی نکردیم. من خودم پیش‌بینی کرده بودم که درنیم‌فصل بین ١٨ تا ٢٠ امتیاز به‌دست می‌آوریم که متاسفانه ١۶ امتیاز به‌دست آوردیم و از اینجا به‌بعد باید تلاش کنیم تا با کسب امتیازات بیشتر به جایگاهی که هدف‌مان است برسیم. خوشبختانه نوسان‌های تیم ما از بین رفته و می‌توانیم در شروع نیم‌فصل دوم نتایج بسیار بهتری را در مقایسه با نیم‌فصل اول کسب کنیم و در جدول رتبه بهتری را کسب کنیم.»

مهاجری درباره جذب بازیکنان موردنظر خود در نیم‌فصل بیان کرد: «هدف ما این است که دو تا سه بازیکن جوان و تاثیرگذار را به ترکیب اصلی خود اضافه کنیم. ما به غیر از دروازه‌بان در تمامی خطوط نیاز به بازیکن داریم تا با قدرت رقابت‌ها را ادامه دهیم.»

سرمربی پدیده درخصوص اینکه چقدر امیدوار است که تیمش در نیم‌فصل دوم بتواند در میان ۶ تیم برتر لیگ قرار بگیرد، تصریح کرد: «به طور حتم تلاش خواهیم کرد تا با قدرت کار را ادامه می‌دهیم و در ادامه رقابت‌ها به جایگاه بالاتری برسیم. با نگاهی به رده تیم‌های ذوب‌آهن و گسترش فولاد که در ۶ هفته اخیر نتایج خوبی گرفتند به این نتیجه می‌رسیم که با چند پیروزی می‌توان به رده‌های بالایی جدول رسید.»

مهاجری در پایان درباره رضایت خود از بایکنان باتجربه پدیده اظهارداشت: «متاسفانه بازیکنان باتجربه ما نتوانستند به لحاظ مدیریتی داخل زمین موثر باشند. ما در برخی بازی‌ها در آخرین لحظات دروازه‌مان باز شد و شکی نیست که باتجربه‌ها نتوانستند به‌خوبی تیم را کنترل کنند. مثلا ما در بازی با پرسپولیس می‌توانستیم دربدترین شرایط مساوی کنیم ولی در دقیقه ٩٣ بازنده شدیم. انتظارم از قدیمی‌ترها این است که در نیم‌فصل دوم خیلی بهتر درون زمین عمل کنند.»

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.