پدیده به دنبال جایگاه تک رقمی در نیم فصل دوم

مدیرعامل تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: به دنبال کسب جایگاه تک رقمی در لیگ برتر هستیم.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1003

مدیرعامل باشگاه مطرح کرد:
پدیده به دنبال جایگاه تک رقمی در نیم فصل دوم


مدیرعامل تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: به دنبال کسب جایگاه تک رقمی در لیگ برتر هستیم.


پدیده به دنبال جایگاه تک رقمی در نیم فصل دوم

به گزارش سایت اخبار پدیده؛ هادی برگی زر درخصوص وضعیت و شرایط تیمش عنوان کرد: در نیم فصل اول تا هفته هفتم رقابت‌های لیگ ٨ امتیاز و در بخش دوم که همراه با تغییرات مدیریتی بود تا پایان نیم فصل ٩ امتیازکسب کردیم. با توجه به این نتایج از دیدگاه مدیریتی خوب عمل کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم با پتانسیل بالای تیم جایگاه پدیده را به تک رقمی برسانیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در آغاز نیم فصل دوم چهار بازی در مشهد و یک بازی خارج از خانه پیش رو داریم که امید است بتوانیم از امتیاز میزبانی و عملکر خوب بازیکنان بهترین نتیجه را کسب کنیم و بتوانیم به هدف فعلی رسیدن به جایگاه تک رقمی پدیده در جدول برسیم.

مدیرعامل باشگاه پدیده درخصوص کاهش سطح فوتبال در کشور خاطرنشان کرد: این موضوع مقوله گسترده ای است که باید بررسی شود. به نظر من سطح فوتبال کشور نسبت به گذشته به دلیل آموزش‌های نامناسب در سنین پایه و بحث مسائل مالی کاهش یافته است و امروز استعدادهای زیادی داریم که به دلیل مشکل مالی نمی‌توانند در فوتبال حضور داشته باشند.

برگی زر در خصوص برنامه ریزی باشگاه در جهت حمایت از تیم افزود: خوشبختانه هیات رئیسه پدیده نگاه ویژه‌ای به باشگاه دارد، قطعا اگر تیم نیازی به جذب بازیکن بزرگ داشته باشد اقدام خواهیم کرد.

وی درباره پیشنهادات باشگاه به جذب بازیکنان مطرح فوتبال بیان کرد: محمدرضا خلعتبری، آرش افشین، مهرداد بایرامی، فرشید باقری وهادی عقیلی را باشگاه به محمدرضا مهاجری پیشنهاد داده بود که از این پنج بازیکن تنها فرشید باقری از استقلال و هادی عقیلی از سپاهان با توجه به نیاز سرمربی قرار است طی دو سه روز آینده وضعیت جذب آنان مشخص شود.نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.