مدیرعامل جدید پارسیان توس معارفه شد

در جلسه شورای مدیران شرکت پدیده شاندیز مراسم تقدیر و معارفه مدیرعامل شرکت پدیده پارسیان توس برگزارشد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1005

در جلسه شورای مدیران:
مدیرعامل جدید پارسیان توس معارفه شد


در جلسه شورای مدیران شرکت پدیده شاندیز مراسم تقدیر و معارفه مدیرعامل شرکت پدیده پارسیان توس برگزارشد.


مدیرعامل جدید پارسیان توس معارفه شد

به گزارش روابط عمومی شرکت پدیده،محسن شوشتری مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده ضمن تقدیر از زحمات رضا محمدی مدیر عامل سابق شرکت پدیده پارسیان توس طی حکمی امیر سینی چی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پدیده پارسیان توس منصوب کرد.

وی با اشاره به اینکه سعی ما براین خواهد بود که با کمک شما همکاران و مسئولین، به جایگاهی ارتقاء یابیم که بتوان به آن افتخار کرد، افزود: شاید برخی از خدمات کارکنان پدیده محسوس نباشد ،اما اگرارائه خدمات با نیت ارائه شود قطعا نتیجه خواهد داد.

شوشتری با بیان اینکه هیچ کاری با ارزش تر ازارائه خدمت به مردم نیست، تصریح کرد: قطعاً برگزاری اینگونه مراسم و مناسبت‌ها نیز نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه بلکه به نوعی جابجایی مسئولیت هاست.

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده عنوان کرد: با توجه به تنگناها و مشکلات فراوانی که با آن دست و پنجه نرم می کنیم ، تلاش کردیم تا تعهدات خویش را در راستای پرداخت مطالبات و بهینه کردن فضای موثر تر در پدیده ایجاد کنیم . پدیده به ريل خود برگشته است، حالا مي‌خواهيم این مسیر پیشرفت و توسعه را كه به ريل برگشت را با قدرت ادامه‌اش بدهيم.

وی اظهار کرد: کنسرسیوم بانکی و جذب سرمایه گذار بخش خصوصی یکی از راهکارهای مهم و حیاتی برای برون رفت پدیده از شرایط فعلی و رسیدن به توسعه پایدار است.اما جذب سرمایه گذار بخش خصوصی نیازمند زیرساخت است که تنها با ایجاد امنیت مالی، اقتصادی و اجتماعی امکان ورود آنان به پروژه پدیده امکان پذیر است.

شوشتری مدیریت جهادی را راه برون رفت از مشکلات موجود دانست و گفت: مدیریت جهادی در این مقطع برای ما ضرورت دارد، از نگاه ما این مدیریت یعنی استفاده از همه فرصت‌ها برای کار بی‌منت و خالصانه برای نظام ومردم و باید برای خدمت از هم سبقت گرفته شود.

رضا محمدی به مدت سه سال و نیم سال مدیریت پدیده پارسیان توس را بر عهده داشته‌است که در این مدت با همکاری و همراهی کارکنان این شرکت اقدامات شایسته‌ای با هدف خدمت‌رسانی به مردم و گردشگری انجام داده‌اند.

شایان ذکر است، کلیه رستورانهای گروه شرکتهای پدیده زیر مجموعه شرکت پدیده پارسیان توس می باشد.

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.