پدیده کمتر از پلاسکو نیست

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: حادثه پدیده و میزان کمتر از پلاسکو نبوده و آسیب های اجتماعی وارده به خانواده های سهامداران این شرکت در تاریخ کشو

  • امتیاز به مطلب (3) نفر

شماره خبر : 1083

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی:
پدیده کمتر از پلاسکو نیست


رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: حادثه پدیده و میزان کمتر از پلاسکو نبوده و آسیب های اجتماعی وارده به خانواده های سهامداران این شرکت در تاریخ کشور بی سابقه است.


پدیده کمتر از پلاسکو نیست

به گزارش سایت اخبار پدیده، حسین مقصودی با بیان این مطلب عنوان کرد: در این داستان خانواده های بسیاری آرام و بی صدا از هم پاشیدند و دولت تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه باید جبران زیان این خانواده ها را بکنند.

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از طرفی می خواهند ضعف مدیریت در جمع کردن میزان و پدیده را با سیاسی کاری به حاشیه ببرند.

مقصوی ادامه داد: اگر اجماع و نیت صادقانه و خیری در حل مشکل میزان و پدیده بود سه ماهه حل شده بود اما ضعف مدیریتی دولت و به سخره گرفتن مردم و صید ماهی های سیاسی باعث شده کار قفل شود.

وی افزود: نگاه به حادثه پلاسکو متاسفانه بر مبنای تعقل و واقعیات نیست و نگاهها سیاسی شده و دنبال اهداف سیاسی و قربانی کردن خدمات شهرداری در سراسر کشور هستند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.