برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب، کودک، نوجوان و سرگرمی در مرکز خرید پدیده شاندیز

نمایشگاه تخصصی کودک، نوجوان و سرگرمی با هدف معرفی بازی‌ و اسباب‌بازی‌های سالم و متنوع در راستای رشد سلامت فکری و جسمی آنان در مرکز تعطیلات،سرگرمی و خر

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 1158

برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب، کودک، نوجوان و سرگرمی در مرکز خرید پدیده شاندیز


نمایشگاه تخصصی کودک، نوجوان و سرگرمی با هدف معرفی بازی‌ و اسباب‌بازی‌های سالم و متنوع در راستای رشد سلامت فکری و جسمی آنان در مرکز تعطیلات،سرگرمی و خرید پدیده شاندیز گشایش یافته است.


برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب، کودک، نوجوان و سرگرمی در مرکز خرید پدیده شاندیز

به گزارش سایت اخبار پدیده، این نمایشگاه با همکاری موسسه فرهنگی تاریخ دسترنج و مدیریت بهره برداری مرکزتعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و دسترسی آسان مردم فرهنگ دوست به کتابها است.

در این نمایشگاه علاوه بر کتاب، دیگر محصولات فرهنگی از جمله سی‌دی‌های آموزشی، بازی‌های فکری، کتاب‌های کمک درسی، اطلس‌ها، دانش‌نامه‌ها، نقشه‌ها و غیره نیز با تخفیف ویژه به علاقمندان عرضه می‌شود.

هدف از برگزاری نمایشگاه ترویج و نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی است زیرا نگاه فرهنگی و تلاش در مسیر ترویج مطالعه در بین نسل جوان در رشد و ارتقای سرانه مطالعه مردم ، عملی کارساز است.

در حاشیه نمایشگاه کتاب،محصولات فرهنگی ؛ برنامه های متنوعی نیز برای کودکان و والدین آنها به اجرا گذاشته شده است.
با توجه به اینکه کودکان به صورت همزمان به آموزش، بازی و تکنولوژی نیاز دارند، این نمایشگاه این سه نیاز را در کنار هم و پیش روی خانواده‌ها قرار داده تا کودکان بتوانند رشدی چندجانبه داشته باشند.

برگزاری مسابقه نقاشی، کارگاههای آموزشی ، بازیهای فکری و حرکتی از جمله برنامه‌هایی است که در حاشیه نمایشگاه نمایشگاه تخصصی کتاب ،کودک، نوجوان و سرگرمی برگزار می‌شود.

آشنایی خانواده‌ها با دستاوردهای جدید مرتبط با آموزش و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، ارتقای سطح آگاهی‌های عمومی شهروندان و خانواده‌ها در زمینه بازی و اسباب‌بازی و ایجاد فضایی به منظور ارائه محصولات تخصصی کودکان و نوجوانان از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است.

ازدیگر برنامه های جانبی نمایشگاه برگزاری کارگاه های آموزشی هنری یک روزه جهت عموم می باشد.

نمایشگاه تخصصی کتاب ،کودک، نوجوان و سرگرمی تا ٢٠ فروردین ماه ٩۶ درطبقه پایین کنار پاتیناژ، واقع در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز پذیرای بازدید علاقمندان خواهد بود.

نظرات

خیلی عالیه اینجوری بچه ها ازفضای مجازی فاصله میگیرند

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.