باید برای تغییر نگرش مردم نسبت به پدیده تلاش کرد

شهردار شهر شاندیز بر حمایت همه جانبه از برگزاری مسابقات ورزشی در جهت جلب توجه مردم از سراسر جهان به پدیده تأکید کرد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1179

شهردار شهر شاندیز:
باید برای تغییر نگرش مردم نسبت به پدیده تلاش کرد


شهردار شهر شاندیز بر حمایت همه جانبه از برگزاری مسابقات ورزشی در جهت جلب توجه مردم از سراسر جهان به پدیده تأکید کرد.


باید برای تغییر نگرش مردم نسبت به پدیده تلاش کرد

به گزارش سایت اخبار پدیده، ثورج سلطانی در حاشیه برگزاری نمایشگاه وصال ٧ اظهار داشت: شهر شاندیز و پدیده شاندیز دو مقوله ملی و بین المللی است و بازدید های مختلف عامل رشد و تغییر تفکرات موجود نسبت به مجموعه می شود.

وی برگزاری نمایشگاههای مختلف را نشان دهنده برطرف شدن مشکلات پدیده عنوان کرد و افزود: اجرای این گونه فعالیت ها در مجموعه پدیده بیانگر توجه ویژه آن به افکار ملی است .

شهردار شهر شاندیز در ادامه بر لزوم توجه به تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی بیشتر نسبت به این مهم تأکید کرد و افزود: با تبلیغات گسترده در رابطه با فعالیت های پدیده، باید نسبت به تغییر نگرش مخاطبین این مجموعه تلاش کرد.

سلطانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری مسابقات اسکیت روی یخ در این مجموعه اظهار داشت: ورزش هایی مانند اسکیت روی یخ جزء پر طرفدارترین بازی هایی است که می توان آن را در شهر شاندیز ملی کرد .

وی برگزاری این گونه مسابقات در مجموعه پدیده را عامل افزایش بازدید ها از مجموعه و افزایش مخاطبین آن برشمرد و تأکید کرد: برگزاری اینگونه مسابقات در این مجموعه علاوه بر ورود قشر زیادی به شهر شاندیز و مجموعه پدیده شاندیز، عامل افزایش تبلیغات این مجموعه در ابعاد مختلف جهت جذب توریست ها و زائرین است.

شهردار شهر شاندیز در ادامه با تأکید بر تغییر نگرش نسبت به مخاطبین پدیده خواستار توجه به سایر بخش های مورد توجه در این مجموعه شد و افزود: در مجموعه پدیده شاندیز پتانسیل ها و زیر ساخت های خوبی وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد که از جمله این پتانسیل های فرهنگی و ورزشی مجموعه است که باید نگاه ویژه ای به آن ها داشت.

سلطانی همچنین بر لزوم توجه به ورزش و برگزاری مسابقات ورزشی در حدود مسائل قانونی و شرعی تأکید کرد و آن را عامل رشد این مجموعه برشمرد.

وی در پایان با اعلام رضایت از وضعیت رو به رشد پدیده، آمادگی خود را جهت حمایت از مسابقات ورزشی و برگزاری مناسبت های مختلف در مجموعه پدیده شاندیز اعلام کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.