آغاز اعتماد

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1196

یادداشت یک سهامدار
آغاز اعتماد
ا. ترکآغاز اعتماد

از روزهایی که سهامداران پدیده به دلیل نبود مجوزهای پروژه های کیش و شاندیز سرمایه خود را بر باد رفته می دیدند زمان زیادی نگذشته است.

از روزهایی که دبیرخانه شورای امنیت کشور در مصوبه ای مدیران را ملزم به پیگیری لازم برای اخذ مجوزهایش کرد هم خیلی دور نشده ایم.

هنوز سئوالات زیادی از ذهن سهامداران پدیده می گذرد درباره مجوزهایی که می توانست اساس اعتماد ١٣۶ هزار نفری باشد که در پدیده سرمایه گذاری کرده اند.

اما این روزها از پدیده، خبرهای دیگری می رسد...

آخرین این خبرها، واریز اولین قسط تسهیلاتی است که از طریق مجموعه ای از بانک ها به این شرکت داده شده است.

جدا از اینکه این مبلغ کم است یا زیاد و چقدر بدر مجموعه خواهد خورد، پرداخت این قسط از تسهیلات ۵٠٠ میلیاردی کنسرسیوم بانکی اولین سوخت گیری قطار پدیده محسوب می شود و به جرات می توان گفت آمدن این رقم به حساب پدیده را بایستی آغاز اعتماد مجدد به پدیده خواند.

پدیده ای که مدتهاست از سوی دولت، دستگاه قضا، سهامداران و حتی رسانه ها غیر قابل باور، دروغین و نماد کلاهبرداری! و تقلب خوانده می شد آغازین گام برای دوران اعتماد را برداشت.

پدیده ازین پس برای صاحبان سرمایه قابل اعتماد خواهد شد زیرا در بازار اقتصادی همه می دانند اعتماد بانک ها به عنوان بزرگترین نهاد مالی کشور به شرکتی برای پرداخت تسهیلاتی ۵ هزار میلیاردی معانی زیادی دارد و تجربه نشان داده این اعتماد بانک ها مقدمه خوبی برای ورود سرمایه محسوب می شود.

سهامداران پدیده از این پس آب خوش از گلویشان پایین خواهد رفت و می توانند امیدوار باشند که در مجموعه ای سرمایه گذاری کرده اند که مجوز دارد و مورد اعتماد می تواند باشد.

باید صبر کرد تا روزهای آینده نوید بخش بهاری زیبا برای آنهایی باشد که ماههاست خون دل خورده اند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.