افزایش استقبال از جشنواره فروش زمستانه در مرکز تعطیلات،سرگرمی و خرید پدیده شاندیز

با نزدیک شدن به ایام عید نوروز و جشنواره فروش زمستانه در مرکز تعطیلات،سرگرمی و خرید پدیده شاندیز استقبال از این مرکز خرید که همراه با قرعه کشی و جوای

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1201

در آستانه سال نو:
افزایش استقبال از جشنواره فروش زمستانه در مرکز تعطیلات،سرگرمی و خرید پدیده شاندیز


با نزدیک شدن به ایام عید نوروز و جشنواره فروش زمستانه در مرکز تعطیلات،سرگرمی و خرید پدیده شاندیز استقبال از این مرکز خرید که همراه با قرعه کشی و جوایز بزرگ به استقبال بهار می رود افزایش یافته است.


افزایش استقبال از جشنواره فروش زمستانه در مرکز تعطیلات،سرگرمی و خرید پدیده شاندیز

به گزارش سایت اخبار پدیده، این جشنواره فروش ویژه و توانمندی‌های اقتصادی در مرکز خرید پدیده شاندیز در راستای اقتصاد مقاومتی، از بهمن ماه برگزار شده است.

یکی از اصلی‌ترین اهداف اصلی برگزاری جشنواره فروش ویژه در آستانه سال نو ، برای آن است تا خدمات و کالاها با قیمتی عادلانه و با کیفیت به دست مصرف کننده برسد و مردم بتوانند با خرید اجناس و لوازم مورد نیاز خود به استقبال عید نوروز بروند.

این جشنواره فرصت خوبی است تا علاقه مندان به مرکز تعطیلات،سرگرمی و خرید پدیده شاندیز مراجعه و آنچه برای عید به آن نیاز دارند خریداری کنند.

مرکز خرید،تعطیلات و سرگرمی پدیده شاندیز در پاسخ به اعتماد مشتریان عزیزخود در «جشنواره فروش زمستانه» این مرکز خرید و به‌ منظور تقدیر از آن ها، جوایز ارزنده‌ای را به مشتریانی که از این مرکز خرید می کنند به قید قرعه تقدیم می نماید.

این جشنواره که با اعطای جوایزی از جمله ٢٠٠ سکه بهار آزادی و ٢٠ سفر کیش و همچنین اجرای برنامه های شاد همراه است هر جمعه از ساعت ٢٠ الی ٢٢ به قرعه کشی جوایز خود می پردازد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.