کارگاه آموزشی اصول بازاریابی زمینه ساز پیشرفت مرکز خرید پدیده است

مدیر یکی از رستوران های مرکز خرید پدیده گفت: این کارگاه های آموزشی نه تنها به لحاظ اقتصادی بلکه در زمینه های اجتماعی برای هر فرد می تواند مفید و اثر ب

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1232

مدیر یکی از رستوران های مرکز خرید پدیده
کارگاه آموزشی اصول بازاریابی زمینه ساز پیشرفت مرکز خرید پدیده است


مدیر یکی از رستوران های مرکز خرید پدیده گفت: این کارگاه های آموزشی نه تنها به لحاظ اقتصادی بلکه در زمینه های اجتماعی برای هر فرد می تواند مفید و اثر بخش باشد.


کارگاه آموزشی اصول بازاریابی زمینه ساز پیشرفت مرکز خرید پدیده است

به گزارش سایت اخبار پدیده، سهراب بهارمست درباره برگزاری کارگاه آموزشی اصول بازاریابی گفت: در دنیای امروز بازاریابی نقش مهمی را در تجارت ایفا می کند و در هدف نهایی که فروش و سود است تاثیر بسزایی دارد.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی برای کسبه پدیده، ادامه داد: برگزاری کارگاه آموزشی اصول بازاریابی زمینه ساز پیشرفت مرکز خرید پدیده است.

وی اظهار کرد: این کارگاه های آموزشی نه تنها به لحاظ اقتصادی بلکه در زمینه های اجتماعی برای هر فرد می تواند مفید و اثر بخش باشد.

بهار مست گفت: ارتباط مفید مستلزم آن است که کاسب و مشتری از شناخت لازم و جامع نسبت به هم آشنا باشند و فراگیری تکنیک ها و روش هایی بازاریابی باعث رضایت مشتری و ضامن تداوم فعالیت کسب و کار در بازار رقابتی است و در این راستا کاسب هرگز به یک بار فروش‌ به‌ مشتری رضایت نمی‌دهد.

وی اظهار کرد: هر نام تجاری، چه بزرگ و چه کوچک، در تلاش برای تعیین استراتژی بازاریابی خود بعنوان مسیری برای ایجاد روابط با مشتریان است و برگزاری این کارگاه آموزشی می تواند به افزایش تجربه بازاریان کمک کند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.