قول رتبه تک رقمی به هواداران پدیده می دهیم

بازیکن تیم پدیده درباره پیروزی خانگی تیمش در هفته ٢٣ لیگ برتر گفت: خوشبختانه در بازی های گذشته هم عملکرد قابل قبولی داشتیم ولی نمی توانستیم نتیجه بازی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1233

ایمانی:
قول رتبه تک رقمی به هواداران پدیده می دهیم


بازیکن تیم پدیده درباره پیروزی خانگی تیمش در هفته ٢٣ لیگ برتر گفت: خوشبختانه در بازی های گذشته هم عملکرد قابل قبولی داشتیم ولی نمی توانستیم نتیجه بازی را از آن خود کنیم، خوشحال هستم که در یک بازی حساس سه امتیاز این بازی را بدست آوردیم.


قول رتبه تک رقمی به هواداران پدیده می دهیم

به گزارش سایت اخبار پدیده؛ اکبر ایمانی اظهار کرد: تیم گسترش در این بازی عملکرد قابل قبولی به نمایش گذاشت، امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم حرکت رو به جلو را ادامه دهیم تا بتوانیم هواداران خود را خوشحال کنیم.

وی در خصوص گلزنی اش در دو هفته متوالی عنوان کرد: زحمات اصلی را بازیکنان تیم می کشند و من ضربه نهایی را وارد دروازه حریفان کردم، با این حال خوشحالم که به تیم کمک کردم.

ایمانی در خصوص شادی پس از گل خود نیز گفت: این گل را به فرماندار شهرم، پارسا آباد مغان تقدیم کردم، که در این چند وقت زحمات زیادی کشیده است.وی در خصوص جایگاه تیم پدیده در پایان فصل خاطرنشان کرد: قطعا آینده خوبی خواهیم داشت و به هواداران تیم پدیده قول رسیدن به رتبه های تک رقمی در جدول رده بندی را خواهیم داد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.