استقبال پرشور مردم از نمایشگاه تخصصی کودک، نوجوان و سرگرمی در پدیده شاندیز

نمایشگاه تخصصی کودک، نوجوان و سرگرمی در پدیده شاندیز باهدف ارتقا سطح نگرش جامعه و اهمیت بخشی آن به بنیان خانواده و همچنین ایجاد اوقات فراغت سالم برای

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1237

استقبال پرشور مردم از نمایشگاه تخصصی کودک، نوجوان و سرگرمی در پدیده شاندیز


نمایشگاه تخصصی کودک، نوجوان و سرگرمی در پدیده شاندیز باهدف ارتقا سطح نگرش جامعه و اهمیت بخشی آن به بنیان خانواده و همچنین ایجاد اوقات فراغت سالم برای کودکان و نوجوانان هر هفته برگزار می شود.


استقبال پرشور مردم از نمایشگاه تخصصی کودک، نوجوان و سرگرمی در پدیده شاندیز

به گزارش سایت اخبار پدیده، ارتقاء سطح آگاهی‌های عمومی شهروندان و خانواده ها در زمینه بازی و اسباب بازی و سرگرمی‌های آموزشی متناسب با سطوح سنی کودک و نوجوان، ایجاد فضایی بمنظور ارائه محصولات تخصصی و آشنایی خانواده ها با دستاوردهای جدید مرتبط با آموزش و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، معرفی آخرین تولیدات جدید، افزایش نشاط شهروندان و ... از جمله دیگر اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی است.

اجرای نمایش عروسکی، برگزاری کارگاه خلاقیت و آموزش و غرفه های اسباب بازی ،ایستگاه های نقاشی، بازی های فکری، از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه، ضمن ارایه خدمات مشاوره به کودکان و نوجوانان در خصوص نحوه زندگی ؛ طراحی ، نقاشی ، دومینو و زبان نیز به کودکان و نوجوانان آموزش داده می شود.

این نمایشگاه همه هفته ه شنبه و جمعه از ساعت ١٧ تا٢٢ در محل مرکز تعطیلات،سرگرمی و خرید پذیرای علاقه مندان است .

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.