گشایش اتاق مبادلات سهام پدیده از فردا

اتاق مبادلات سهام پدیده از فردا برای نقل و انتقال سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده در دسترس مردم قرار می گیرد. ...

  • امتیاز به مطلب (4) نفر

شماره خبر : 1264

گشایش اتاق مبادلات سهام پدیده از فردا


اتاق مبادلات سهام پدیده از فردا برای نقل و انتقال سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده در دسترس مردم قرار می گیرد.
...


گشایش اتاق مبادلات سهام پدیده  از فردا

به گزارش سایت اخبار پدیده، راه اندازی اتاق مبادلات سهام برای پدیده فراز و نشیب های فراوانی داشت و سرانجام پس از انجام مراحل تست و آزمایش، تایید سازمان بورس، تایید ستاد تدبیر و ... از فردا برای نقل و انتقال سهام سهامداران پدیده آغاز به کار خواهد کرد اما در این میان توجه به چند نکته ضروری است.

حمیدرضا کریمویی عضو هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز اظهار می کند: اتاق مبادلات سهام پدیده که کار معامله سهام شرکت ابنیه در ان انجام خواهد شد از دوشنبه ٢٣ اسفندماه ٩۵ گشایش می یابد و در این بین سهامداران باید در کنار تمامی تدابیر اندیشیده شده برای حفظ ارزش سهام، خود نیز به هوش باشند تا با رفتار درست، در حفظ ارزش سهام شان نقش داشته باشند چرا که رفتار سهامداران یکی از مهمترین شاخصه های تعیین قیمت در بازار خواهد بود.

بنابر این گزارش سهامداران پدیده برای ورود به سامانه نقل و انتقال سهام پدیده فعلا با ارائه کد سهامداری و کد رهگیری می توانند وارد اتاق شوند. چنانچه سهامداری کد رهگیری خود را در اختیار نداشتند در هنگام ورود به سایت اطلاعات دیگری از آنها دریافت شده و کد به شماره موبایل شان پیامک خواهد شد.

همچنین هر سهام دار باید دارای یک حساب شخصی باشد و شماره شبای آن را نیز در اختیار داشته باشد و این شماره را در سامانه نقل و انتقال سهام ثبت کند. در خصوص کسانی که به سن قانونی نرسیده اند نیز باید گفت این افراد باید حساب به نام ولی خود داشته باشند. حساب مشترک نیز در این باره با توجه به قوانین پولشویی پذیرفته نیست.

با توجه به ابهاماتی که در خصوص تعیین قیمت سهام مطرح است ذکر این نکته ضروری جلوه می کند که قیمت سهام ابنیه به صورت مدیریتی مشخص شده و در اتاق مبادلات سهام پدیده، هر روز بر اساس میزان عرضه و تقاضا خرید و فروش نهایی می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.