نحوه کارکرد اتاق نقل و انتقال سهام پدیده منتشر شد

نحوه کارکرد سامانه اتاق نقل و انتقال سهام پدیده منتشر شد.

  • امتیاز به مطلب (19) نفر

شماره خبر : 1265

نحوه کارکرد اتاق نقل و انتقال سهام پدیده منتشر شد


نحوه کارکرد سامانه اتاق نقل و انتقال سهام پدیده منتشر شد.


نحوه کارکرد اتاق نقل و انتقال سهام پدیده  منتشر شد

به گزارش سایت اخبار پدیده، سامانه otc یا اتاق مبادلات سهام پدیده سامانه ای است که نرم افزار آن توسط متخصصان داخلی شرکت پدیده به منظور خرید و فروش سهام این شرکت طراحی شده و از دوشنبه ٢٣ اسفند ماه از ساعت ٨ صبح در دسترس سهامداران شرکت خواهد بود.

ورود به سایت نقل و انتقال سهام پدیده فعلا با ارائه کد سهامداری و کد رهگیری ممکن خواهد بود. چنانچه فردی این کد رهگیری را در اختیار ندارد در هنگام ورود به سایت، اطلاعات دیگری از او دریافت شده و کد رهگیری برایش به شماره موبایل پیامک خواهد شد.

پس از ورود به سامانه که با آدرس snap.padide.com از فردا قابل دسترسی است، بیانیه پذیرش ریسک سهام پدیده اولین صفحه ایست که هر متقاضی قبل از معامله باید ان را مطالعه و تایید کند.

در این اتاق اولویت انجام معامله بر حسب قیمت خواهد بود و برای خرید، قیمت های بالا در ابتدای صف خواهند بود و برای فروش کمترین حجم ها اولویت را در اختیار خواهند داشت و چنانچه در این پارامترها تشابه وجود داشته باشد زمان لحاظ خواهد شد.

در اتاق نقل و انتقال سهام پدیده قوانین پولشویی بصورت کامل رعایت شده و هیچ گونه پرداخت یا برداشتی به صورت نقدی نخواهد بود و هر سهام دار باید یک حساب بانک ملت داشته و شماره شبای آن را در اختیار داشته و در سامانه ثبت کند. کسانی که به سن قانونی نرسیده اند باید حساب به نام ولی خود داشته باشند. حساب مشترک نیز در این باره با توجه به قوانین پولشویی پذیرفته نیست.

سامانه مبادلات سهام پدیده تنها برای معامله سهام اصلی سهامداران که شامل سهام شرکت ابنیه و ساختمان است در نظر گرفته شده اما سهام تعدیل شده سهامداران که متعلق به شرکت توسعه است در این سامانه تنها قابل مشاهده خواهد بود اما خرید و فروش آن در بورس با نماد پدیده صورت خواهد گرفت.

دامنه نوسان قیمت سهام با احتساب قیمت معاملاتی روز گذشته به عنوان پایه قیمتی +و- یک درصد نوسان تعیین شده است. در اتاق نقل و انتقال سهام پدیده خرید سهام پدیده برای افراد خارج از سهامداران فعلی نیز امکان پذیر است.

سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده سامانه ای سهل الاستفاده است که کار با آن نیاز به دانش خاصی نداشته و صرفا با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مراحل به سادگی برای متقاضی قابل انجام خواهد بود.

سفارشاتی که وارد اتاق مبادلات سهام می شود یکبار امکان تطابق خرید و فروش خواهد یافت. لذا از ساعت ٨:٣٠ تا ١۵ دستورات اخذ می شود. از ساعت ١۶ تطابق انجام می شود و تا ساعت ١٨ اطلاعات در حساب سهامداران لحاظ خواهد شد و نهایتا تا یک روز کاری مبلغ واریز می شود.

برای پاسخگویی به سوالات سهامداران، مرکز تلفن پدیده در دوشیفت کاری صبح و عصر از طریق شماره تلفن ٠۵١٣٨٨٨٨ پاسخگوی سوالات خواهد بود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.