سکه؛ سکته و سیاه‌بازی" در هفت‌سین فوتبالی مهاجری

سرمربی پدیده خراسان گفت: هفت سین فوتبالی ما سکته، سیاه جامگان، سکه‌ای که هیچ‌وقت نگرفتیم، سید کاریزنویی تدارکات تیم، سکندری که خوردیم ولی نیفتادیم، سی

  • امتیاز به مطلب (2) نفر

شماره خبر : 1275

سکه؛ سکته و سیاه‌بازی" در هفت‌سین فوتبالی مهاجری


سرمربی پدیده خراسان گفت: هفت سین فوتبالی ما سکته، سیاه جامگان، سکه‌ای که هیچ‌وقت نگرفتیم، سید کاریزنویی تدارکات تیم، سکندری که خوردیم ولی نیفتادیم، سیاه بازی و سوبا است.


سکه؛ سکته و سیاه‌بازی

به گزارش سایت اخبار پدیده، محمدرضا مهاجری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در حاشیه بازدید از خبرگزاری تسنیم خراسان‌رضوی اظهار داشت: روزی که فصل را در لیگ برتر گذشته با پیروزی برابر سپاهان در اصفهان تمام کردیم با یک ذهنیت جدید با تیم مدیریتی صحبت کردیم که براساس این نگرش جدید فصل بعد را آغاز و اشکالاتی را که داشتیم برطرف کنیم، در شروع فصل جدید مشکلات به حداقل رسید اما به لحاظ ساختاری مشکلات همچنان باقی ماند و نمی‌توان شخصی را در این ارتباط مقصر دانست به دلیل اینکه خود شرکت پدیده آبستن حوادث متفاوتی بود.

سرمربی پدیده خراسان عنوان کرد: طیف فکری تیم گذشته با کسانی که جدیداً مدیریت را به عهده گرفتند تفاوت‌هایی با یکدیگر داشتند و حاصل این شد که آقای وطن‌خواه بعد از مدت‌ها از جمع ما جدا شدند و اکیپ جدیدی آمد اما مشکلات همچنان پا برجا بود.

مهاجری خاطرنشان کرد: امیدوارم این ۶ هفته پایانی را به خوبی سپری کنیم؛ هرچند که بازگشت به روزهای خوبمان سخت است اما تلاش می‌کنیم تا نتایج و رتبه خود را بهتر کنیم، چرا که این ۶ هفته برای فوتبال پدیده و مشهد تاثیرگذار است و امیدواریم این اتفاق بیفتد و خودمان را جزو هشت تیم برتر در پایان لیگ ببینیم.

سرمربی پدیده خراسان با اشاره به اینکه هیچ موقع فکر این روزها را نمی‌کردیم و نگاه من در زمان بستن تیم این بود که بین ۶ تیم برتر باشیم افزود: با همین تفکر بازیکن جذب کردیم. اختلاف مدیریت و کادر فنی یکی از مهمترین مشکلات ما بود و من این تیم را ارث خودم نمی‌دانم همانطور که من در زمان مربیگری خودم ١٣ تیم عوض کردم.

مهاجری ادامه داد: بهرحال شرایطی رقم خورد که کار را برای همه سخت کرد و این موضوع "دودش به چشم تیم پدیده و مشهد رفت" که ما را عقب انداخت و سبب شد تا بقیه به ما بخندند، این "خنده‌ها" برای ما خیلی تلخ بود اما اکنون به ساحل آرامش رسیدیم و امیدواریم این ۶ هفته را با این آرامش به پایان برسانیم.

وی با اشاره به وضعیت بازیکنان و کادر فنی تیم از لحاظ دریافتی مبالغ قرارداد اظهار داشت: در پرداختی‌ها ایده‌آل نیستیم چرا که اید‌ه‌آل این است که حدود ٨٠ درصد از قراردادها را پرداخت می‌کردیم؛ تاکنون این میزان حدود ۵٠ درصد است و با توجه به پرداختی‌ها در لیگ و فوتبال ما، این میزان پرداختی بد نیست.

مهاجری بار دیگر به مسائل ابتدای فصل پدیده اشاره و تاکید کرد: قبل از شروع لیگ برتر، انتظار داشتیم جزو ۶ تیم برتر باشیم اما یکسری عوامل دست به دست هم داد که اکنون در این مکان نیستیم؛ در مقطعی، آسیب‌دیدگی‌ها و محرومیت‌ها نیز به ما لطمه زد و من و کادر فنی نیز مسئول هستیم اما در مجموع بازگشت خوبی داشتیم و ٢ برد خارج از خانه را کسب کردیم.

وی بیان کرد: پرسپولیس را باید قهرمان لیگ برتر دانست چراکه نه پرسپولیس تیمی است که به راحتی در این ۶ هفته امتیاز از دست بدهد و نه دو تعقیب‌کننده اصلی این تیم یعنی تیم استقلال و تراکتور توان این را دارند که در ۶ دیدار خود تمام امتیازها را بگیرند.

سرمربی پدیده خراسان اظهار داشت: بازی به بازی جلو می‌رویم و جلوی پای خود را نگاه می‌کنیم؛ هنوز برای نمره دادن به تیم زود است اما من از خودم راضی نیستم، در گذشته در تیم‌هایی که بودم برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کردیم.

وی گفت: در لیگ برتر با استقلال اهواز رتبه دوم را کسب کردیم و در صبا هم در لیگ قهرمانان حاضر شدم؛ هیچ موقع به کم قانع نبودم هرچند که شرایط برای ما به لحاظ سخت‌افزاری برقرار نبود اما به این معنی نیست که از تصمیم خود برای حضور و ادامه کار در پدیده نارحتم؛ از این که پیشنهادهای دیگر را رد کردم ناراحت نیستم اما از این که چرا به یکسری افراد بیش از حد اعتماد داشتم ناراحتم.

سرمربی پدیده خراسان با اشاره به بدترین و بهترین خاطره خود از سال ٩۵ بیان کرد: بدترین خاطره این سال برای بنده، فوت پدرم بود و این سال برای من شیرینی نداشت.

وی با اشاره به دوران حضورش در سیاه جامگان هم بیان کرد: ۴ سال نتایج خوب در سیاه جامگان به دلیل انسجام و باوری بود که در بین بچه‌ها به وجود آوردیم؛ در حالی که اکثر بازیکنان این تیم بومی بودند. ظرفیت فوتبال خراسان بالا است؛ اگر تلاش کنیم و وقت بگذاریم آینده خوبی را برای فوتبال استان به وجود می‌آوریم زیرا اگر جوانان مستعد مشهدی را لیست کنیم تیم خوبی خواهیم داشت. بهترین سابقه من در کل دوران ورزشی‌ام صعود با سیاه جامگان به لیگ برتر بود.

مهاجری همچنین درباره خاطرات خود از بازی‌های این فصل پدیده گفت: بدترین خاطره من این است که یکسری بازی‌ها را باختیم در عین این که می‌توانستیم پیروز شویم. با شیطنت‌هایی که به وجود آمد در زمانی که نمی‌بایست امتیاز از دست بدهیم، باختیم.

وی ادامه داد: خاطره به یاد ماندنی نیز از زمان حضور در تیم استقلال اهواز دارم که به مقام دوم رسیدیم اما از بد حادثه، آن زمان یک سهمیه در لیگ آسیا داشتیم. از نظر امکانات در مقایسه با کشورهای عربی قابل مقایسه نیستیم و این موضوعی است که ما را عقب انداخته است. ما در ٣۵ کیلومتری مشهد یک زمین تمرین داریم که کنارش کارخانه پر سر و صدایی وجود دارد و دود تانکرها آنجا را فراگرفته است، به نظرم اکنون استقلال خوزستان معجزه می‌کند و مثل این است که یک کشتی گیر ۶٠ کیلویی با وزن ١٢٠ کیلویی مبارزه کند.

مهاجری تصریح کرد: زمین بازی خوب هم نداریم؛ زمین ثامن استاندارد نیست، ما موجود کمی داریم و تنها ورزشگاهمان خارج از شهر است و دو تیم لیگ برتری از آن استفاده می‌کنند.

سرمربی پدیده همچنین در مورد وضعیت سیاه‌جامگان اظهار داشت: سیاه‌جامگان تعلق خاطر و عشق من است و با این تیم گره خورده‌ام؛ نسبت به سیاه جامگان احساس خوبی دارم البته شرایط این تیم سخت شده اما حضور یا عدم حضورشان در لیگ برتر به خودشان وابسته است.

مهاجری همچنین سین‌های سفره هفت سین فوتبالی را این گونه خاطرنشان کرد: هفت سین فوتبالی ما سکته، سیاه جامگان، سکه‌ای که هیچ‌وقت نگرفتیم، سید کاریزنویی تدارکات تیم، سکندری که خوردیم ولی نیفتادیم، سیاه بازی و سوبا است.

وی بیان کرد: به حضور بازیکنان خارجی اعتقاد ندارم و معتقدم بازیکن خارجی که در لیگ حاضر می‌شود باید کمک کننده و اثرگذار باشد، بازی سوبا بازیکن خارجی تیم خودمان را در ارمنستان دیده بودم. امسال روی امیرحسین صادقی حساب کرده بودیم و گفت که اگر استقلال نشد به مشهد می‌آید که ما را دور زد. از زمانی که آرمن مربی تیم فسخ قرارداد کرد گزینه‌های دیگری از جمله مجید صالح مطرح شدند که متاسفانه هنوز کسی به ما اضافه نشده است.

مهاجری با اشاره به دیگر مشکلات پدیده در این فصل گفت: مصدومیت در مدافعان وسط زیاد بود؛ علی احمدی را جذب کردیم و از ناصحی در پست غیر اختصاصی با توجه به کمبود نفرات استفاده کردیم.


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.