گزارشی از سه روز فعالیت سامانه نقل و انتقال سهام پدیده

امروز ٢۵ اسفندماه سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده سومین روز از فعالیت خود را می گذراند.

  • امتیاز به مطلب (7) نفر

شماره خبر : 1276

گزارشی از سه روز فعالیت سامانه نقل و انتقال سهام پدیده


امروز ٢۵ اسفندماه سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده سومین روز از فعالیت خود را می گذراند.


گزارشی از سه روز فعالیت سامانه نقل و انتقال سهام پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، از روز دوشنبه ٢٣ اسفندماه ٩۵ ساعت ٨ صبح کار نقل و انتقال سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده در سامانه سناپ آغاز شد.

طی سه روز گذشته سایت نقل و انتقال سهام پدیده از سوی ١٧ هزار و ٨٨٩ نفر ۴٢ هزار بازدید داشته است و در این میان سهامداران تهرانی با ١۵.١۶ درصد از کل بازدیدها بیشترین بازدیدکنندگان سامانه بوده اند و سهامداران پدیده در شهرهای مشهد، سبزوار و همدان نیز به ترتیب در رتبه های بعدی تعداد رجوع به سایت قرار دارند.

سامانه نقل و انتقال سهام پدیده (سناپ) امروز سومین روز فعالیت خود را از ساعت ٨ صبح در حالی آغاز می کند که رفته رفته روند کار با سامانه سهولت و سرعت بیشتری گرفته است.

شایان ذکر است بر اساس مجوز بورس در این سامانه امکان معامله سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده برای سهامداران و دارندگان برگه تعهد فراهم شده است .

این سامانه به صورتی طراحی شده است که هر فرد جدیدی می تواند با ثبت نام در سامانه به عنوان سهامدار جدید اقدام به خرید سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده نماید.

البته سامانه مشکلات ناخواسته ای نیز داشته که بیشتر به حجم بالای مراجعات بازمی گردد، در اولین ساعات آغاز به کار سامانه در ٢٣ اسفندماه و همچنین در ساعات اولیه روز جاری سهامداران با مشکلاتی مواجه شدند که هر چه زمان به جلو رفت این مشکلات کم و دسترسی به سامانه با سرعت بیشتری همراه شد.

در ٣ روز گذشته بیش از ٢٢٧٠ شماره شبا برای حساب بانکی سهامداران جهت نقل و انتقال وجوه ناشی از معاملات سهام در سامانه ثبت شده است.

آنچه مشخص است اینکه راه اندازی سامانه نقل و انتقال سهام پدیده در روزهای پایانی سال ٩۵ فارغ از هر میزان معامله ای که در آن انجام شود، گام موثری برای رفع دغدغه های سهامداران این شرکت است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.