مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز آخرین وضعیت اتاق مبادلات سهام شرکت را تشریح کرد

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز پیرو جلسه مورخ ٩۶/٢/٢۶ در دفتر دکتر دین پرست معاون محترم وزارت کشور با حضور دکتر شاپور محمدی، ریاست محترم سازمان ب

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 1377

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز آخرین وضعیت اتاق مبادلات سهام شرکت را تشریح کرد


مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز پیرو جلسه مورخ ٩۶/٢/٢۶ در دفتر دکتر دین پرست معاون محترم وزارت کشور با حضور دکتر شاپور محمدی، ریاست محترم سازمان بورس و دکتر فهیمی، مشاور سازمان بورس در خصوص ادعای برخی از سهامداران مبنی بر دست کاری سامانه سناپ و صوری بودن دستورات خرید و فروش در این سامانه گفت: مقرر شد در تاریخ ٩۶/٢/٢٧جلسه کمیته سه نفره تشکیل و نسبت به صحت و سقم ادعای برخی سهامداران اظهار نظر شود.


مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز آخرین وضعیت اتاق مبادلات سهام شرکت را تشریح کرد


به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر محسن شوشتری افزود: بنابر صورتجلسه کمیته سه نفره که بصورت رسمی در تاریخ ٩۶/٣/٢توسط سازمان بورس به وزارت کشور ارایه گردیده،رویه های تدوین و اجرا شده در نرم افزار سناپ مبتنی بر دستورالعمل OTC اتاق معاملات، بیانیه شفاف سازی، بیانیه پذیرش ریسک خرید سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز مصوب کمیته سه نفره بوده است.
به گفته مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز کل حجم معاملات انجام شده در ۴٣ روز معاملاتی برابر با ٣٠هزار و ١٢٣ سهم به ارزش ٧٨٣میلیون و ٩٢١هزار و۵١٠ ریال بوده است و بیشترین ارزش معاملات انجام شده در یک روز در تاریخ ٩۶/٢/٢٣با تعداد پنج هزار و ۶٨٩ سهم به ارزش ١٣٠میلیون و ٧٣٣هزار و٢٢٠ ریال و کمترین حجم انجام شده نیز با تعداد ۵ سهم به ارزش ١۴١هزار و ٣٠٠ ریال در تاریخ ٩۶/١/٢٨بوده است.
بر اساس گزارش اعلامی سازمان بورس تمامی معاملات انجام شده در سامانه معاملات، با لیست ارسالی؛ جهت پرداخت مالیات نقل و انتقال سهام مطابقت دارد و گزارش ادعای انجام معاملات خارج از جداول وارد نیست.
دکتر شوشتری گفت: بر اساس گزارش مذکور در مدت ۴٣ روز معاملاتی، ٣١۶نفر خریدار و تعداد ٣٢ نفر فروشنده سهام در معاملات بودند و بیشترین حجم فروش برابر با چهار هزار و ۴٠٢ سهم به ارزش ١٢۵میلیون و ٧۶هزار و ٣٩٠ ریال بوده است.
وی بیشترین حجم خرید را پنج هزار و ۶٨٨ سهم به ارزش ١٣١میلیون و ١٧٠هزار و ٢۴٠ ریال اعلام کرد و افزود: با توجه به تنوع خریداران و فروشندگان و ارزش پایین معاملات هر شخص، ترکیب خریداران و فروشندگان و معاملات انجام شده، شواهد با اهمیتی در خصوص هر گونه ابهامی در خصوص مبادلات، مشاهده نمی شود.
مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیزتصریح کرد:بر نظر اعلامی کمیته مطرح شده اگر تغییر دامنه نوسان، به هر دلیلی منجر به جلوگیری از کاهش قیمت سهام شود، عملا امکان نقدشوندگی دارایی و سهام مردم را برای دوره طولانی مدت از بین خواهد برد.
وی یکی از اهداف اصلی راه اندازی سامانه سناپ را امکان مبادله و نقد شوندگی سهام مردم دانست و افزود: این کاهش قیمت، تا زمانی که امکان خرید و فروش سهام را در حجم بالا فراهم کند، در حقیقت در دراز مدت به نفع سهامداران خواهد بود و پس از ان با توجه به صف خریداران سهام و شروع عملیات عمرانی قطعا شاهد افزایش قیمت سهام خواهیم بود.
در انتها مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده بار دیگر از سهامداران تقاضا نمود تا به دلیل جلوگیری از به وجود امدن صف فروش،سهامداران نسبت به عدم ثبت درخواست فروش اقدام نمایند تا با افزایش اتی قیمت سهام بتوانند سود مورد انتظار را برداشت نمایند.


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.