پروژه های زود بازده در اولویت کاری است

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی شرکت پدیده در جلسه با جمعی از سهامداران که پیش از این درخواست دیدار با مدیران را داشتند؛ از اولویت پروژه های زودبازد

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 1385

پروژه های زود بازده در اولویت کاری است


معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی شرکت پدیده در جلسه با جمعی از سهامداران که پیش از این درخواست دیدار با مدیران را داشتند؛ از اولویت پروژه های زودبازده خبر داد.


پروژه های زود بازده در اولویت کاری است

به گزارش سایت اخبار پدیده، عضو هیات مدیره شرکت توسعه بین‌المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز گفت: اتمام و راه اندازی پروژه های زودبازده در اولویت عملیات اجرایی قرار گرفته است.

حمیدرضا کریمویی خاطر نشان کرد: ستاد تدبیر با بهره گیری از ابزارهای مدیریت صحیح مالی، برای تامین منابع مالی مورد نیاز در اجرای پروژه های عمرانی، ارزانترین و سریعترین روش های ممکن را در نظر گرفته است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، بخشی از اعتبارات کنسرسیوم در پروژه مجموعه تجاری هزینه می شود تا با راه اندازی این مجموعه، قابلیت جذب مشتری فراهم شود.

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی شرکت پدیده از آکواریوم، شهربازی و دیگر مجموعه های خرد، به عنوان پروژه های درآمدزا برای شرکت یاد کرد و افزود: ساخت و راه اندازی مجموعه واحدهای اقامتی، این امکان را فراهم می کند تا دارایی های کوچکی ایجاد شود و فرصت فروش این واحدها نیز؛ نقدشوندگی سرمایه ها و درآمدزایی خرد را به همراه خواهد داشت.

کریمویی با تاکید بر اینکه ما با هزینه کرد بخشی از اعتبارات کنسرسیوم بر روی این پروژه های زودبازده می توانیم بیش از هزار میلیارد از سرمایه های هزینه شده را آزاد کنیم، خاطر نشان کرد: در حوزه اقامتی نیز با حدود ٣٠٠ میلیارد تومان هزینه و در ادامه کار با استفاده از فضای تهاتر بازار می توان این پروژه ها را جمع بندی کرد.

استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.