٢٠٠٠ اشتغال با راه اندازی پروژه پدیده کیش

مدیرعامل پدیده کیش از پیشرفت ٣٠درصدی این پروژه خبر داد و گفت: با راه اندازی کامل پروژه کیش بالغ بر ٢هزار نفر مشغول به کار می شوند.

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 1386

مدیر عامل پدیده کیش خبرداد:
٢٠٠٠ اشتغال با راه اندازی پروژه پدیده کیش


مدیرعامل پدیده کیش از پیشرفت ٣٠درصدی این پروژه خبر داد و گفت: با راه اندازی کامل پروژه کیش بالغ بر ٢هزار نفر مشغول به کار می شوند.


٢٠٠٠ اشتغال با راه اندازی پروژه پدیده کیش


دکتر سید امین متقی در گفت و گو با خبرنگار سایت اخبار پدیده درباره روند اجرایی پروژه کیش گفت: با توجه به پیگیری های انجام شده در پروژه پدیده کیش از مهرماه سال گذشته فعالیت دوباره این پروژه آغاز و تا کنون پیشرفت ٣٠ درصدی داشته است.ضمن اینکه برآورد می شود با راه اندازی کامل پروژه پدیده کیش بالغ بر ٢هزار نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.
وی درخصوص فعالیت دوباره رستوران های کیش افزود: با توجه به تلاش های صورت گرفته و حضور بخش خصوصی در رستوران ها از مهرماه سال گذشته به طور کامل راه اندازی و در حال بهره برداری می باشد و در مناسبت های ویژه رستوران های پدیده کیش قابلیت پذیرایی بالغ بر هزار نفر میهمان را دارد.
مدیرعامل پدیده کیش خاطر نشان کرد: هم اکنون هایپرمارکت کیش نیز بنا به قراردادی که با سرمایه گذاران داخلی و خارجی بسته شده،در حال تجهیز جهت شروع فعالیت مجدد می باشد.
متقی با اشاره به اینکه ١٠٠ نفر پرسنل در دو مجموعه رستوران ها و هایپر مارکت در حال فعالیت می باشد، افزود: فعالیت عمرانی پدیده کیش نیزبا تبادل تفاهم نامه ای به ارزش بالغ بر ١٢٠ میلیارد تومان در حال فعالیت است.
دکتر متقی در خصوص بلوک های عمرانی پروژه پدیده کیش گفت: بلوک Aشامل (آیسرینک، سینما و بخش های تفریحی ورزشی)، بلوک Bشامل (شاپینگ ها و هایپرمارکت )و بخش دریا نیز شامل (ساحل مارینا، بخش تفریحی ورزشی دریایی) می باشد.
وی اظهار داشت: در حال حاضر حدود ١۴ هزار متر پلاستر و بخشی از نماکاری در قسمت های پارکینگ ها، هایپرمارکت و رمپ های ورودی در حال انجام است، همچنین در این بخش تجهیز کارگاه بطور کامل صورت گرفته و ماشین آلات نیز اورهال شده و آب شیرین کن نیز تجهیز و راه اندازی شده است که پیش نیازهای عملیات عمرانی در جزیره می باشد.
مدیرعامل پدیده کیش خاطر نشان کرد: با اختصاص اعتبار لازم و راه اندازی کامل پروژه به زودی شاهد اشتغالزایی چشمگیری در پروژه پدیده کیش خواهیم بود و نرخ بهره وری پروژه افزایش قابل ملاحظه ای خواهد داشت.
به گفته وی هم اکنون فعالیت عمرانی بلوک های A وB با ١٧٠نفر پرسنل در حال انجام است.
استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.