باشگاه مشتریان امکان استفاده از ظرفیت سهامداران را فراهم می کند

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی شرکت پدیده شاندیز بر استفاده از ظرفیت سهامداران در بهره برداری، اجرا و پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت پدیده شاندیز ت

  • امتیاز به مطلب (3) نفر

شماره خبر : 1397

باشگاه مشتریان امکان استفاده از ظرفیت سهامداران را فراهم می کند


معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی شرکت پدیده شاندیز بر استفاده از ظرفیت سهامداران در بهره برداری، اجرا و پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت پدیده شاندیز تاکید کرد.


باشگاه مشتریان امکان استفاده از ظرفیت سهامداران را فراهم می کند

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر حمیدرضا کریمویی افزود: شرکت پدیده با داشتن ١٣۶هزار سهامدار می تواند از پتانسیل های موجود در میان سهامداران برای بهره برداری از طرح ها و غرفه های بازار بهره گیرد.

عضو هیأت مدیره پدیده شاندیز افزود: هیأت مدیره شرکت؛ در زمان بهره برداری از هایپرمارکت پدیده شاندیز برای استفاده از ظرفیت های سهامداران آگهی جذب بهره بردار را در روزنامه های کثیرالانتشار درج کرد، اما هیچ یک از سهامداران برای بهره برداری از هایپرمارکت پدیده اقدامی نکرد و به همین دلیل بهره برداری از این مجموعه با ٣۵٠میلیارد ریال بدهی معوق، به شرکت پرسون واگذار شد.

دکتر کریمویی در پایان از ایجاد اترکشن های ویژه برای حضور برندهای معروف جهان در بازار پدیده شاندیز خبرداد و اعلام کرد: تیم آر اند دی ، برندهای معروف را شناسایی و برای حضور در این اترکشن ها جذب خواهد کرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلا مانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.