اگر اقدامات هیات مدیره نبود صف فروش فعلی خیلی بیشتر بود

هرچند تشکیل صف فروش برای سهام شرکت‌ها امری طبیعی است اما یکی از وظایف هیئت مدیره کمک به کاهش صف فروش سهام در اتاق مبادلات است.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1437

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده :
اگر اقدامات هیات مدیره نبود صف فروش فعلی خیلی بیشتر بود


هرچند تشکیل صف فروش برای سهام شرکت‌ها امری طبیعی است اما یکی از وظایف هیئت مدیره کمک به کاهش صف فروش سهام در اتاق مبادلات است.


اگر اقدامات هیات مدیره نبود صف فروش فعلی خیلی بیشتر بود

به گزارش سایت اخبار پدیده، در همین راستا هیئت مدیره راهکارها و اقدامات قانونی زیادی برای کاهش صف فروش داشته است که از جمله این راه ها می توان به گرفتن مجوزهای ریز و درشتی اشاره کرد که گرفتن این مجوزها در بازه زمانی کوتاه به اذعان بسیاری از کارشناسان نوعی معجزه بوده است.
در همین خصوص گفتگویی داشتیم با علی حامدمقدم مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده.

کاهش پدیده هراسی
حامدمقدم با اشاره به پدیده هراسی که در بین مسئولان به دلیل برخی مشکلات سال های اخیر به وجود آمده بود اشاره کرده و می گوید: به وجود آمدن صف فروش دلایل بسیاری دارد که یکی از آن ها پدیده هراسی است. هیئت مدیره در این مدت که اتاق otc گشایش یافته با این معضل رو به رو شده است که اولین گام هیئت مدیره برای جلوگیر از صف فروش، کاهش پدیده هراسی بود.
وی حضور و مشارکت مسئولان ارشد ملی و استانی در حل مشکلات عدیده ای که پدیده با آن رو به رو بود را در کاهش پدیده هراسی بسیار تاثیرگذار می داند و ادامه می دهد: حضور مسئولان ارشد ملی و استانی این اطمینان را به مردم و سهامداران می دهد که می توانند دوباره به پدیده و اقدامات و برنامه هایش اعتماد کنند. چرا که اینبار شمار زیادی از مسئولان به کمک پدیده و مشکلات آن آمده اند.

احیای برند پدیده
برند پدیده با توجه به مشکلات قانونی به وجود آمده به برندی تبدیل شد که با کاهش اعتماد عمومی رو به رو شده بود. یکی دیگر از اقدامات هیئت مدیره احیای این برند بود. «تنها با احیای برند پدیده بود که می توانستیم سرمایه گذار خرد و کلان را به پروژه جذب کنیم. این امر نیز با تسویه حساب با اداره های دولتی که به آنها بدهکار بودیم از جمله دارایی و همچنین گرفتن مجوز پایانکار و غیره امکان پذیر شد.»

تبلیغات
حامدمقدم مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده اقدام بعدی در جهت کاهش صف فروش را آغاز تبلیغات پدیده از صدا و سیما عنوان می کند «اگر چه وقفه ای کوتاه از سوی صدا و سیما برای پخش تبلیغات به وجود آمده اما این وقفه به زودی حل خواهد شد و ما شاهد پخش مجدد تبلیغات از صدا و سیما خواهیم بود. با این حال آغاز تبلیغات تاثیر به سزایی در کاهش صف فروش داشت.»

ارتباط با سرمایه گذاران
حامدمقدم ادامه می دهد: «جلسات و ارتباط با سرمایه گذاران داخلی و خارجی و همچنین رفت و آمد آن ها به داخل مجموعه بیانگر این موضوع است که افراد برجسته اقتصادی داخلی و خارجی با توانمندی های پدیده آشنا می شوند وهمین امر باعث می شود اعتماد و اطمینان مردم بازگردد.»

ترسیم آینده پدیده
چند وقت پیش بود که مهدی خجسته مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده در جلسه ای به ترسیم آینده و چشم انداز پدیده اشاره کرد، موضوعی که حامدمقدم مدیرکل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده نیز در این گفتگو ضمن بیان آن می گوید: «چشم انداز و تدوین اسناد آینده تحت عنوان امیدنامه که خجسته مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده عنوان کرد نیز باعث کاهش صف فروش گردید.»

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.