باید الزامات حضور شرکت های تامین سرمایه فراهم شود

کارشناس مسائل سرمایه گذاری و بورس گفت: حضور شرکت های تامین سرمایه برای اتاق مبادلات سهام پدیده ضروری است و باید الزمات حضور آن ها توسط شرکت پدیده فراه

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1443

باید الزامات حضور شرکت های تامین سرمایه فراهم شود


کارشناس مسائل سرمایه گذاری و بورس گفت: حضور شرکت های تامین سرمایه برای اتاق مبادلات سهام پدیده ضروری است و باید الزمات حضور آن ها توسط شرکت پدیده فراهم شود.


باید الزامات حضور شرکت های تامین سرمایه فراهم شود

به گزارش سایت اخبار پدیده، نکاحی با اشاره به این الزمات افزود: یکی از الزامات حضور این شرکت ها قبول قیمت کارشناسی سهام توسط شرکت پدیده است.

وی ادامه داد: پدیده باید بر اساس قیمت روز شرکت های تامین سرمایه قیمت را پایه گذاری، تا این شرکت ها نیز بتوانند به درستی بازارگردانی کنند.

نکاحی با بیان اینکه باید از قیمت سهام پدیده در اتاق مبادلات که سیر نزولی دارد، جلوگیری کرد گفت: یکی از مزیت های ورود این شرکت ها به اتاق مبادلات سهام پدیده کنترل قیمت است، چرا که به دلیل مشکلات موجود در سهام و عدم ارزش گذاری مناسب آن بازارگردانان و شرکت های تامین سرمایه از حضور در بازار سهام پدیده سرباز می زنند.

این کارشناس مسائل سرمایه گذاری و بورس در پایان پیشنهاد داد: به عقیده من اگر شرکت های پیش بینی قیمت سهام که به تازگی کار خود را در ایران آغاز کرده اند، قیمت سهام پدیده را با توجه به شرایط حال و آینده شرکت پیش بینی کنند تا حد زیادی مشکلات افت قیمت و یا بالا رفتن حبابی قیمت سهام این شرکت را شاهد نخواهیم بود، ضمن اینکه کار شرکت های تامین سرمایه نیز برای قیمت گذاری راحت تر خواهد شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.