آوازه رشد مجدد پدیده در کشور آینده روشنی را برای این پروژه به همراه دارد

بعد از خبرهایی خوبی که هر روز از پدیده از گوشه و کنار و از زبان مسئولان می شنویم نظر کارشناسا ن و تحلیل گران نیز در خصوص آینده مبهمی که در گذشته ازپدی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1444

نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان:
آوازه رشد مجدد پدیده در کشور آینده روشنی را برای این پروژه به همراه دارد


بعد از خبرهایی خوبی که هر روز از پدیده از گوشه و کنار و از زبان مسئولان می شنویم نظر کارشناسا ن و تحلیل گران نیز در خصوص آینده مبهمی که در گذشته ازپدیده صحبت می کردند، نیز عوض شده است.


آوازه رشد مجدد پدیده در کشور آینده روشنی را برای این پروژه به همراه دارد

به گزارش سایت اخبار پدیده، یکی از این کارشناسان اقتصادی زاهد پیشه نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان است که بعد از حضور در میزگردی که در سال گذشته در خصوص آینده پدیده و اعلام اینکه چشم انداز اقتصادی پدیده مشخص نیست و رسیدن به این مهم نیازمند برنامه ریزی دقیق و تدوین استراتژی های بلندمدت است، در مصاحبه امروزش از آینده بسیار روشن اقتصادی از پدیده صحبت کرد.

زاهدپیشه در این خصوص گفت: پدیده رو به رشد است و به عقیده من می توانیم آینده بسیار روشنی را برای این پروژه استانی و ملی متصور شویم.

وی ادامه داد: آوازه خبرهای خوب در خصوص رشد مجدد و پیشرفت پدیده در همه کشور باز هم پیچیده است و این موضوع بیانگر این است که مردم هنوز به پدیده امید دارند و آینده پدیده برایشان اهمیت دارد.

نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان همچنین به نقش گردشگری پدیده اشاره کرد و افزود: با رونق پدیده علاوه بر اقتصاد، ساخت و سازها شاهد رشد و رونق در زمینه گردشگری نیز هستیم، چرا که این پروژه به عنوان قطب گردشگری شرق کشور شناخته می شود.

زاهد پیشه گفت: من یقین دارم با شرایطی بسیار خوبی که برای پدیده به وجود آمده است، امید و اعتماد به سهامداران و مردم بازگشته و پدیده ١٣۶ هزار مبلغ خواهد داشت، که دوباره باعث شور و نشاط پروژه خواهند بود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.