مهم ترین مسئله کنونی پدیده، نقدینگی است

یک سهامدار پدیده با بیان اینکه در هر مقطعی از زمان در مدیریت پروژه پدیده شاندیز، مشکلات ومسائلی وجود داشته است، گفت: مهمترین موضوع و مسئله نقدینگی است

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1451

یک سهامدار پدیده:
مهم ترین مسئله کنونی پدیده، نقدینگی است


یک سهامدار پدیده با بیان اینکه در هر مقطعی از زمان در مدیریت پروژه پدیده شاندیز، مشکلات ومسائلی وجود داشته است، گفت: مهمترین موضوع و مسئله نقدینگی است.


مهم ترین مسئله کنونی پدیده، نقدینگی است

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر باقری افزود: مهم ترین موضوع و مسئله کنونی در پدیده نقدینگی است که متاسفانه تاکنون مبلغی به دست سهامداران به ویژه سهامداران خرد نرسیده است، کما اینکه کارهای بزرگی انجام شده باشد.

وی عنوان کرد: در دوره مدیریت جناب پهلوان از سوی مسئولین قول همراهی و حمایت مجموعه داده شده بود، اما با تغییر استاندار، آئین نامه ها نیز تغییر کرد و کلی مشکلات و موانع قانونی رونمایی شد.

دکتر باقری با بیان اینکه متاسفانه این کوتاهی از سوی مسئولین دودش به چشم تنها سهامداران دیده شد، اضافه کرد: هر چند در دوره مدیریت جناب شوشتری بخش زیادی از مشکلات در جهت پیشبرد اهداف پدیده مرتفع شد، اما با وجود نا رضایتی سهامداران تلاش ها هنوز به ثمر نرسیده است.

وی خاطرنشان کرد: به طور قطع دیدگاه و مشکلات سهامداران با یکدیگر متفاوت است.برخی سهامداران خرد نیازمند مبالغی کمتراز ۵میلیون تومان هستند، در حالی که سهامدار کلان هرگز مبالغ کم برایش مطرح نیست و پیشرفت پروژه اهمیت زیادی برای آن ها دارد.

این سهامدار پدیده با بیان اینکه قبل تر اعلام شده بود، ٢۶٠میلیارد تومان میزان مبالغ سهام ٧٠ تا ٨٠درصد سهام تعهدنامه داران است، اضافه کرد: بنابراین ضمن پرداخت نقدینگی به سهامداران خرد، برای مبالغ بالای بدهی پرداخت مبلغی به عنوان علی الحساب و همچنین تهاتر پیشنهاد می شود.

دکتر باقری افزود: چنانچه مبلغی به عنوان نقدینگی توسط شرکت های تامین سرمایه وارد بازار شود، بازار بورس پدیده رونق گرفته و شرایط حضور سهامدار و سرمایه گذار جدید فراهم می شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.