پدیده در حوزه گردشگری آبروی استان است

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات هوایی و جهانگردی خراسان رضوی گفت: پدیده یکی از قطب های گردشگری استان و کشور به شمار می رود و در این حوزه آبروی شهرمان محسو

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1452

پدیده در حوزه گردشگری آبروی استان است


دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات هوایی و جهانگردی خراسان رضوی گفت: پدیده یکی از قطب های گردشگری استان و کشور به شمار می رود و در این حوزه آبروی شهرمان محسوب می شود.


پدیده در حوزه گردشگری آبروی استان است

به گزارش سایت اخبار پدیده، مجید فرقانی افزود: ظرفیت های زیادی که در این پروژه تعریف شده و پتانسیل هایی که این پروژه دارد این پروژه را منحصربه فرد کرده و با راه اندازی مجدد آن نقش تاثیر گذاری در جا به جایی زائر و مسافر در شرق کشور خواهد داشت.

وی ادامه داد: در صورتی که سرعت ساخت و ساز در این پروژه به نقطه قابل قبولی برسد در گردشگری تحول عظیمی را خواهیم داشت.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات هوایی و جهانگردی استان با اشاره به میزان ماندگاری زائر و مسافر در مشهد تصریح کرد: طبق آمار و ارقام رسمی میزان ماندگاری زائر و مسافر با توجه به ظرفیت های کنونی در شهر مشهد ٢ و نیم روز است، که به طور حتم با راه اندازی مجدد پروژه پدیده و ظرفیت ها و کارایی هایی که این پروژه ایجاد خواهد کرد میزان ماندگاری زائر و مسافر را افزایش خواهد داد.

این مقام مسئول در پایان گفت: هر خراسانی نسبت به این پروژه ارق دارد، چرا که این پروژه به نوعی آبروی شهر و استانمان به شمار می رود و پیشرفت روز افزون این پروژه در تمامی حوزه های استانی از صنعت تا گردشگری باعث رشد و رونق خراسان رضوی می شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.