بازدید سرمایه گذاران چینی از پدیده شاندیز

سرمایه گذاران چینی در بازدید از پروژه پدیده شاندیز بر جذب گردشگران بین المللی و تاثیر آن در افزایش تمایل به سرمایه گذاری در پروژه های نیمه تمام تاکید

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1453

بازدید سرمایه گذاران چینی از پدیده شاندیز


سرمایه گذاران چینی در بازدید از پروژه پدیده شاندیز بر جذب گردشگران بین المللی و تاثیر آن در افزایش تمایل به سرمایه گذاری در پروژه های نیمه تمام تاکید کردند.


بازدید سرمایه گذاران چینی از پدیده شاندیز

به گزارش سایت اخبار پدیده، توماس یو سرپرست هیئت سرمایه گذاران چینی، در بازدید از پروژه پدیده شاندیزگفت: جذب گردشگران بین المللی به مجموعه تازه تاسیس پدیده، می تواند فرصت حضور سرمایه گذاران و توسعه مجموعه را افزایش دهد.

وی از پروژه پدیده شاندیز به عنوان پروژه ای نوین و پیشرفته یاد کرد و افزود: هرچند که این مجموعه تازه ساز و جدید است اما می تواند آینده درخشانی داشته باشد.

این سرمایه گذار چینی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم شرکت های سرمایه گذار چینی را برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف این مجموعه ترغیب کنیم، از پدیده شاندیز بازدید کردیم و امیدوارم که در آینده بتوانیم فرصت های همکاری را با این مجموعه گردشگری فراهم آوریم.

گفتنی است هیئت سه نفره چینی از غرفه های بازار، بازار قدیمی مشهد(چپیره)، سقف تالار منقوش به نقش های مینیاتوری، ساختمان ها و پروژه های این مجموعه بازدید کردند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.