برگزاری اتاق معاملات توافقی پدیده از جمله اقدامات مثبت در حوزه سهام است

یک سهامدار پدیده گفت: با وجود اقدامات خوبی که تا کنون انجام شده است از جمله برگزاری اتاق معاملات توافقی پدیده، در شرایط تغییر مدیریت حفظ اتحاد و همدلی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1454

برگزاری اتاق معاملات توافقی پدیده از جمله اقدامات مثبت در حوزه سهام است


یک سهامدار پدیده گفت: با وجود اقدامات خوبی که تا کنون انجام شده است از جمله برگزاری اتاق معاملات توافقی پدیده، در شرایط تغییر مدیریت حفظ اتحاد و همدلی سهامداران اولویت بالایی دارد.


برگزاری اتاق معاملات توافقی پدیده از جمله اقدامات مثبت در حوزه سهام است

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر وحید جعفری افزود: در شرایط تغییر مدیریت پدیده شاندیز، تشکیل اتاق مشاوره با حضور سهامداران کلان و فعال در حوزه اقتصاد در جهت حفظ اتحاد و حمایت بیشتر از مجموعه پیشنهاد می شود.

این استاد دانشگاه اضافه کرد: پدیده دو اولویت موضوعی دارد که هر یک از آن ها در جای خود اهمیت بسزایی دارد.ساخت و ساز وپروژه های نیمه تمام پدیده شاندیز به طور قطع اهمیت بالایی دارد اما از آنجایی که زمان بر است نمی توان منتظر بود به بهره برداری کامل برسد و بر روی سهام، دیگر موضوع مهم پدیده تاثیر گذارد.

وی تصریح کرد: اقدامات سازنده وکارآمد در دو حوزه مستقل ساخت وساز و سهام می بایست در کنار هم وپا به پای هم پیش رود، ضمن اینکه چنانچه برخی اقدامات کارشناسی در جهت افزایش قیمت سهام را فدای پیشبرد پروژه ها کنیم، نه تنها قیمت سهام افزایش نمی یابد بلکه هیچ تاثیری بر صف خرید سهام نیز نخواهد گذاشت.

این استاد دانشگاه به نارضایتی برخی سهامداران اشاره کرد و افزود: این نارضایتی در دراز مدت ضربه سنگینی به پروژه می زند کما اینکه مانع از حضور سرمایه گذار جدید می شود.

وی با تاکید بر اینکه چنانچه شرایط جهت رضایت نسبی پدیده فراهم شود، فضای ذهنی عمومی در جامعه نسبت به پدیده تاثیر مثبت می گیرد، ادامه داد: اقدامات کارآمد و تخصصی باید در حوزه سهام به صورت مستقیم انجام شود.

این سهامدار پدیده اظهار کرد: تبلیغاتی به شرطی کارآمد است که بتواند نکات هر چند کوچک اما سازنده انجام شده در پدیده را به اطلاع مخاطبان اصلی، سهامداران برساند.

وی افزود: برگزاری تجمع های پیاپی توسط سهامداران معترض نیز نقشی در بهبود وضعیت پدیده نداشت، تنها فضای عمومی در جامعه را تحت تاثیر قرار داد.

دکتر جعفری با مثبت دانستن اتاق معاملات توافقی پنجشنبه های پدیده عنوان کرد: هم اکنون می بایست روی قیمت سهام تمرکز بیشتری کرد ضمن اینکه در هفته های اخیر اقدامات خوبی از جمله بستن قیمت پایه سهام و تعیین میزان مشخصی از فروش سهام انجام شده است.

استفاده از این مطلب باذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.