ارزش سهام در بازار توافقی رو به افزایش است

  • امتیاز به مطلب (3) نفر

شماره خبر : 1459

مدیر امور سهام شرکت پدیده خبرداد:
ارزش سهام در بازار توافقی رو به افزایش استارزش سهام در بازار توافقی رو به افزایش است

مدیر امور سهام شرکت پدیده از افزایش ارزش سهام این شرکت در بازار توافقی اتاق معاملات (otc) خبرداد.
به گزارش سایت اخبار پدیده، عباسعلی طوسیان گفت: در معاملات بازار توافقي روز نهم مردادماه سال جاری ارزش هر سهم با افزایش ١٣۴٠ریالی نسبت به بازار توافقی روز پنجم مردادماه همراه بود و هرسهم به قیمت نه هزار و ٣۴٠ریال معامله شد.
وی افزود: دیروز تعداد ٨٠هزار و ٩۴٧سهم در بازار توافقی معامله شد که نسبت به بازار توافقی روز پنج شنبه گذشته حدود دوبرابر افزایش داشته است.
مدیر امور سهام شرکت پدیده از روند افزایشی ارزش سهام در بازار توافقی اظهار امیدواری کرد و گفت: یکم تیرماه در نخستین روز کاری این بازار در اتاق معاملات (otc) ١١هزارو ۵١٨سهم به ارزش هرسهم دو هزار و١٢٠ریال معامله شد و در هشتم تیر ماه نیز هفت هزار و ٩٨۴ سهم معامله شد که نرخ هرسهم چهار هزارو ٨٠٠ریال بود.
به گفته وی بازارتوافقی در روزهای ١۵، ٢٢ و ٢٨تیرماه نیز تشکیل شد و به ترتیب ۶٩هزارو ۵٨۵سهم به ارزش ۴هزارو ٨٠٠ریال، ٧۴هزار و ٩٣٣سهم به ارزش ۵هزارو ٣۵٠ریال و ۶۶هزارو ٩٩۵سهم به نرخ هرسهم پنج هزارو ۶٠٠ریال معامله شد.
طوسیان افزود: استقبال از بازار توافقی برای معامله سهام پدیده موجب شد تا در هفته نخست مردادماه دو روز کاری اتاق معاملات سهام را به بازار توافقی اختصاص دهیم.
وی ادامه داد: چهارمردادماه در بازار توافقی هر سهم با ارزش شش هزار و ٣١٠ ریال معامله و در مجموع ٨۴هزار و٢٠٠سهم مبادله شد در روز بعد از آن در پنجم مردادماه نیز بازار توافقی معامله ۴٨هزارو ۴٧٢سهم به ارزش هرسهم هشت هزار ریال را شاهدبود.
طوسیان با اشاره به اینکه بر اساس تصمیم گیری های صورت گرفته هر هفته در روزهای دوشنبه و پنج شنبه بازار توافقی را خواهیم داشت، اعلام کرد: دوشنبه این هفته برابر با نهم مردادماه نیز ٨٠هزار و ٩۴٧سهم با ارزش هر سهم نه هزار و٣۴٠ریال مبادله شد و در مجموع از ابتدای فعالیت بازار توافقی تا کنون ۴۴۴هزارو ۶٣۴سهم در این اتاق معامله شده است.
مدیر امور سهام شرکت پدیده خاطر نشان کرد: قيمت گشايش سهام در هر روز از بازار توافقی، برابر با قيمت پاياني روز توافقي قبل مي باشد و قیمت پايين سهم بسته می شود، بنابراین در بازار توافقی روز پنجشنبه اين هفته برابر با ١٢مردادماه سيستم دستورات فروش را از ارزش ٩٣٤٠ ريال به بالا قبول مي كند، و پايين سهم بسته مي باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.