پدیده هیچ راهی به غیر از تکمیل و بهره برداری ندارد

رییس جدید هیات مدیره پدیده به همراه معاون استاندار و جمعی از مدیران از پدیده شاندیز بازدید کردند.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1465

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی:
پدیده هیچ راهی به غیر از تکمیل و بهره برداری ندارد


رییس جدید هیات مدیره پدیده به همراه معاون استاندار و جمعی از مدیران از پدیده شاندیز بازدید کردند.


پدیده هیچ راهی به غیر از تکمیل و بهره برداری ندارد

رییس جدید هیات مدیره پدیده به همراه معاون استاندار و جمعی از مدیران از پدیده شاندیز بازدید کردند.
در این بازدید، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت: آغاز پروژه پدیده در توسعه گردشگری و افزایش زمان ماندگاری زائران در استان موثر بوده و توسعه اقتصادی استان را به همراه خواهد داشت.
به گزارش سایت اخبار پدیده، محمد مهدی مروج الشریعه افزود: پدیده هیچ راهی به غیر از تکمیل و بهره برداری ندارد و می بایست با افزایش اعتماد عمومی و صبر سهامداران به نتیجه برسد.
وی گفت: فرصت ارزشمندی که این پروژه برای اشتغال و اقتصاد کشور به همراه خواهد داشت بر هیچ کس پوشیده نیست و این مهم زمانی میسر می شود که سهامداران با صبر و بردباری و مداومت در همراهی با دولت و هیات مدیره، در امور تاثیر گذار باشند و برای اجرای برخی امور نیز وارد عمل شوند.
زارع صفت، رییس جدید هیات مدیره گروه شرکت های پدیده نیز در این بازدید گفت: جهت گیری کلان تصمیم گیری های قانونی بر این اساس خواهد بود تا در زمانبندی مشخص و با ایجاد زیرساخت های قانونی و عملی بتوانیم مجمع عمومی را برگزار و در راستای اصلاح و ساماندهی و تجدید قوا برای تکمیل پروژه ها اقدامات لازم را انجام دهیم.
وی افزود: در حوزه سهامداران نیز با شدت و قدرت، اطلاع رسانی به هنگام و درست را در نظر خواهیم داشت و فضای کسب و کار را در پدیده به وجود می آوریم تا ارزش سهام نیز افزایش یافته و اعتماد عمومی و سهامداران به مجموعه بازگردد.

* پدیده به دوران شکوفایی خود باز می گردد
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: با گذشت از موانع و مسائل قانونی پدیده و انتصاب جناب آقای زارع صفت به عنوان رئیس هیأت مدیره پدیده شاندیز، پدیده به دوران شکوفایی خود نزدیک شده و آینده خوبی در انتظار مجموعه خواهد بود.
رسولیان نیز در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه در مجموعه پدیده از مسیری سخت و دشوار با پیچیدگی های فراوان عبور کردیم، گفت: عبور از مشکلات و موانع قانونی در هتل پدیده، المان، محیط زیست، شورای عالی بورس، راه و شهرسازی، شهرداری، جهاد کشاورزی و... موید همین مطلب است و گواه طی شدن مسیر شکوفایی دوباره پدیده در کشور است.
وی افزود: مجوز اتاق معاملات OTC پدیده یکی از فعالیت های بی سابقه در کشور بود که خوشبختانه با پیگیری های فراوان انجام شده از سوی وزیر محترم کشور، ستاد تدبیر و به ویژه دفاع استاندار خراسان رضوی در صحن علنی مجلس، این مهم محقق شد.
مدیر کل امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی همچنین تشکیل کنسرسیوم بانکی در جهت کمک به پیشبرد اهداف عالی پدیده را یکی دیگر از اقدامات بی نظیر در کشور عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با پیگیری و جدیت تمام ۵٠٠ میلیارد تومان اعتبار از محل بانک های عامل با عنوان کنسرسیوم بانکی پدیده مصوب شده و تاکنون ٩٠میلیارد تومان از این اعتبار واریز شده است.
وی در پاسخ به اینکه چرا عملیات عمرانی آپارتمان های میان مرتبه در اولویت ساخت وساز قرار گرفته است، افزود: آپارتمان های میان مرتبه و مرکز تجاری بنا به نظر ستاد تدبیر و میزان بهره وری پروژه ها در دستور کار قرار گرفته است، ضمن اینکه عملیات عمرانی آپارتمان های میان مرتبه آغاز و در آینده نزدیک با برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار عملیات عمرانی مرکز تجاری نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
رسولیان خاطر نشان کرد: هم اکنون نیازمند مدیریت کارآمد، تامین منابع و سرمایه گذار هستیم.
وی ادامه داد: مهم ترین هدف کنونی پدیده، مشارکت سهامداران در تصمیم سازی ها و آینده شرکت است.
وی با بیان اینکه منافع سهامداران نیز با طی شدن مسیر قانونی و حل موانع و مشکلات حاصل می شود، افزود: حفظ و پشتیبانی منافع سهامداران و جذب مشارکت سهامداران در دستور کار پیش روی پدیده قرار می گیرد.
وی با تاکید بر کارنامه و سابقه موفق آقای زارع صفت و انتصاب وی به عنوان رئیس هیأت مدیره پدیده شاندیز عنوان کرد: به طور قطع آقای زارع صفت با وجود ارتباطات موفق و کارآمدی که در سطح ملی و استانی دارد می تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف پدیده داشته باشد و آینده خوشایندی در انتظار مجموعه پدیده خواهد بود.
در این بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیر کل دفتر امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی، رییس جدید هیات مدیره پدیده شاندیز و هیات همراه از مجموعه بازار پدیده شاندیز، تالار منقوش مینیاتور، مجموعه پاتیناژ، ورودی بلوک۱۱مرکز خرید ملقب به خاک کهن، بازار قدیم مشهد"چپیره"، پروژه های نیمه تمام آپارتمان های میان مرتبه"لورایز" و پارک آبی بازدید کردند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.