تدبیر ما در هیئت مدیره حفظ منافع سهامداران و تقویت آن است

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده گفت: برابر با سیاست های ابلاغی ستاد تدبیر تمام تلاش ما درهیئت مدیره این است که منافع سهامداران تامین و تقویت شود.

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 1467

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده
تدبیر ما در هیئت مدیره حفظ منافع سهامداران و تقویت آن است


رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده گفت: برابر با سیاست های ابلاغی ستاد تدبیر تمام تلاش ما درهیئت مدیره این است که منافع سهامداران تامین و تقویت شود.


تدبیر ما در هیئت مدیره حفظ منافع سهامداران و تقویت آن است

به گزارش سایت اخبار پدیده، زارع صفت افزود: در این مسیر تلاش می کنیم که با حمایت های مالی در قالب جذب سرمایه گذاری و مشارکت سهامداران پروژه پدیده به مرحله شکوفایی و رشد برسد.

وی با بیان اینکه بار سنگینی بر دوش ماست که امیدواریم با حمایت مسئولان استانی و صبوری سهامدارن به سرانجام برسد افزود: فرایند سرمایه گذاری در تمامی جوامع پستی و بلندی های خاص خود را دارد و در ایران هم همینطور است که البته ما در پدیده سرمایه های زیادی از جمله اعتماد سهامداران را داریم که خوشبختانه این سرمایه از دیرباز با مجموعه پدیده با وجود تمام پستی و بلندی ها همراه بوده است.

وی ادامه داد: هلدینگ پدیده با سرمایه گذاری سهامداران خرد شکل گرفته است و فعالیت های اقتصادی خود را با پشتیبانی همین سرمایه گذاران ادامه خواهد داد.

زارع صفت افزود: جهت‌گیری کلان تصمیم‌گیری‌های قانونی بر این اساس خواهد بود تا در زمانبندی مشخص و با ایجاد زیرساخت‌های قانونی و عملی بتوانیم مجمع عمومی را برگزار و در راستای اصلاح و ساماندهی و تجدید قوا برای تکمیل پروژه‌ها اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده گفت: همچنین با نظر ویژه به فضای کسب و کار در پدیده تلاش خواهیم کرد افزایش ارزش سهام و همچنین اعتماد عمومی و سهامداران را به مجموعه بازگردانیم.

زارع صفت در ادامه صحبت هایش به پروژه های زودبازده پدیده اشاره کرد و گفت: بخشی از پروژه های پدیده زودبازده هستند و توجیح اقتصادی بالایی دارد که باید از این ظرفیت ها نهایت استفاده را ببریم. ضمن اینکه پدیده با عناوینی همانند گردشگری که به دوش میکشد باید تلاش کند این عناوین را دوباره احیا و اجرایی شود.

وی ادامه داد: مزیت های خروجی اقتصادی در پروژه پدیده باید مجدد مورد بازنگری قرار گیرد. چرا که این پروژه مزیت های زیاد ذاتی و غیر ذاتی دارد که باید دوباره به همت مدیران اجرایی تعریف شود.

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده در پایان با بیان اینکه تدبیر ما در هیئت مدیره برابر سیاست های ابلاغی حفظ منافع سهامداران و تقویت آن است، افزود: پدیده محلی برای سپرده گذاری نیست بلکه محلی برای سرمایه گذاری است که باید سهامداران عزیز به این نکته توجه لازم را داشته باشند. همچنین در فراز و نشیب های بازارهای اقتصادی در دراز مدت ارزش سهام حفظ و بازدهی مناسبی صورت خواهد گرفت.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.