باید بدبینی مردم برطرف شود

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی با اشاره به حل مشکلات عدیده پروژه پدیده گفت: اکنون زمان آن رسیده است که اعضای هیئت مدیره پدیده شاندیز بدب

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1468

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی:
باید بدبینی مردم برطرف شود


قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی با اشاره به حل مشکلات عدیده پروژه پدیده گفت: اکنون زمان آن رسیده است که اعضای هیئت مدیره پدیده شاندیز بدبینی مردم را نسبت به پروژه از بین ببرند.


باید بدبینی مردم برطرف شود

به گزارش سایت اخبار پدیده، علی اکبر مهرفرد ادامه داد: در سال های اخیر که پروژه پدیده به موانع قانونی برخورد ذهنیت مردم نسبت به این پروژه منفی شد و سهامداران این شرکت اعتراضات زیادی در خصوص سرمایه از دست رفته خود داشتند که اکنون با حل مشکلات پروژه پدیده مدیرعامل و اعضای هئیت مدیره باید این بدبینی و ذهنیت منفی را از بین ببرند.

وی افزود: یکی از راه های برطرف شدن این ذهنیت اطلاع رسانی دقیق و شفاف در خصوص صدور مجوزهایی است که با تلاش و پشتکار هئیت مدیره صادر شده است.

مهرفرد همچنین با بیان اینکه تبلیغات می تواند در راه روشن شدن اذهان مردم در جهت مثبت تاثیرگذار باشد، گفت: تبلیغات یکی از راه هایی است که می تواند مردم را آگاه کند، ضمن اینکه آغاز ساخت و سازها پدیده شاندیز به خودی خود یک تبلیغ بزرگ است و همین موضوع اعتماد و کشش مردم را دوباره به سمت پدیده بیشتر می کند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.