جنگ فرهنگی و تفریحی هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز

مسئول برگزاری این مراسم گفت: برنامه جنگ فرهنگی هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم آغاز و تا فرداشب در مجموعه بازار پدیده ش

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1506

جنگ فرهنگی و تفریحی هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز


مسئول برگزاری این مراسم گفت: برنامه جنگ فرهنگی هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم آغاز و تا فرداشب در مجموعه بازار پدیده شاندیز ادامه خواهد داشت.


جنگ فرهنگی و تفریحی هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز

به گزارش سایت اخبار پدیده، جمال شوشتری مدیر واحد بهره برداری بازار پدیده شاندیز افزود: برگزاری استیج‌ها و جنگ‌های شادی در سه روز پایانی هفته فرهنگی طرقبه و شاندیز با همکاری گروه های حرفه‌ای هنری، ورزشی و سرگرمی و باحضور خوانندگانی چون مرتضی تاجیک از خوانندگان و آهنگسازان خطه خراسان و شهرستان خواف و جعفرپناه از خوانندگان خوب کرمانج در محل بازار پدیده شاندیز در حال اجرا است.

وی با تاکید بر اینکه این جنگ فرهنگی و هنری باهدف شادی آفرینی و افزایش روحیه و نشاط برگزار شده است ادامه داد: گروه های هنری و ورزشی حاضر در این برنامه از ساعت ۱۹:۳۰ تا۲۳:۳۰ در مدت سه شب یاد شده ۱۸، ۱۹ و ۲۰شهریورماه در بازار پدیده شاندیز جنگ فرهنگی و هنری شادمانه خود را برگزار می کنند.

شوشتری مدت زمان برگزاری هر یک از این برنامه ها را ۲۰۰تا ۳۰۰ دقیقه عنوان کرد و افزود: برنامه استیج شامل اجرای ترکیبی نمایش‌های زنده سنتی و آیینی، موسیقی، ورزش باستانی، استند آپ کمدی و دیگربرنامه های مفرح است.

مسئول برگزاری این مراسم تصریح کرد: این برنامه ویژه در نخستین روز از برگزاری خود با استقبال زائران، گردشگران و ساکنان شهر شاندیز مواجه شده و در آن مطالب مفید، شاد و مفرح مطرح می‌شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.


نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.