پدیده نوپا نیازمند کمک های دولتی است تا برگزاری مجمع عمومی

برگزاری مجمع عمومی یکی از خواسته های به حق سهامداران در طول چند ماه اخیر از ستاد تدبیرو همچنین هیئت مدیره شرکت پدیده بوده است، درخواستی که اگر چه به ح

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1508

عضو هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده:
پدیده نوپا نیازمند کمک های دولتی است تا برگزاری مجمع عمومی


برگزاری مجمع عمومی یکی از خواسته های به حق سهامداران در طول چند ماه اخیر از ستاد تدبیرو همچنین هیئت مدیره شرکت پدیده بوده است، درخواستی که اگر چه به حق اما به اعتقاد بسیاری از کارشناسان اقتصادی که تا به حال با آن ها به گفتگو نشسته ایم در حال حاضر به نفع شرکت و سهامداران نیست.


پدیده نوپا نیازمند کمک های دولتی است تا برگزاری مجمع عمومی

ه گزارش سایت اخبار پدیده، موضوعی که عضو هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده نیز آن را به نفع سهامداران نمی داند و کمک های دولتی را در حال حاضر دوای این پدیده نوپا می داند.

در همین خصوص حمیدرضا کریمویی می گوید: پدیده هنوزهم همانند یک نوزاد متولد شده است و در حال حاضر به کمک های دولتی بیشتر از برگزاری مجمع نیازمند است.

وی می افزاید: درست است که این شرکت در یک سال گذشته موفق به حل مشکلات شد اما هنوز نیازمند کمک های دولتی است.

وی با اشاره به اینکه شرکت های خصوصی در سراسر دنیا وقتی دچار بحران می شوند با کمک های دولتی دوباره سرپا می شوند، ادامه می دهد: در همه کشورها شرکت های خصوصی که دچار بحران می شوند، با کمک دولت مشکلاتشان را مرتفع می کنند تا شرکت دوباره به قوام برسد و بعد از آن در اختیار سهامداران و مجامع عمومی قرار می گیرد.

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی گروه شرکت های پدیده می افزاید: معمولا اینگونه شرکت ها بعد از مدتی با کمک های دولتی و نمایندگان آن می توانند دوباره سر پا شوند و بعد از آن در اختیار مجامع قرار می گیرند.

کریمویی تصریح می کند: پدیده نیز از این موضوع استثنا نیست چرا که پیگیری مشکلات پدیده و مجوزهای این شرکت از سوی شرکت های دولتی باید اخذ می شد که اکنون با گرفتن این مجوزات باید صبر کرد تا این شرکت نوپا دوباره جان تازه ای بگیرد تا در اختیار نمایندگان قرار بگیرد تا از طریق مجامع مدیریت شرکت را انتخاب کنند.

وی با اشاره به مخالفت کارشناسان اقتصادی برای برگزاری مجمع عمومی در حال حاضر، می گوید: به همین دلیل است که بسیاری از کارشناسان اقتصادی در حال با برگزاری مجمع عمومی مخالف و معتقد هستند که اکنون شرکت پدیده بیشتر از برگزاری مجمع نیازمند مدیران با نفوذ در دولت است تا بتوانند مشکلات باقیمانده خود را حل و به ثبات و دوام برسد.

عضو هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده در پایان تاکید می کند: نباید اجازه بدهیم تا دست های حمایتی دولتی ها و دستگاه های دولتی برداشته شود؛ چرا که اگر در حال حاضر این شرکت به سهامداران واگذار شود شرکت کاملا خصوصی تلقی می شود و مطمئنا مسائل و مشکلات حل نشده، باقی می ماند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.