تاخیر شرکت فرازیست در انجام قرارداد در چهارچوب ضوابط قانونی بوده است

١۵مهرماه سال گذشته بود که شرکت فرازیست به عنوان پیمانکار فاز یک ساخت و سازها را به دست گرفت و قرار بود این فاز یک از بلوک ١ تا ١١ به گفته ضیایی مدیرعا

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1512

تاخیر شرکت فرازیست در انجام قرارداد در چهارچوب ضوابط قانونی بوده است


١۵مهرماه سال گذشته بود که شرکت فرازیست به عنوان پیمانکار فاز یک ساخت و سازها را به دست گرفت و قرار بود این فاز یک از بلوک ١ تا ١١ به گفته ضیایی مدیرعامل این شرکت بعد از یک سال به بهره برداری برسد.


تاخیر شرکت فرازیست در انجام قرارداد در چهارچوب ضوابط قانونی بوده است

به گزارش سایت اخبار پدیده، این در حالی است که قرارداد شرکت فرازیست ماه آینده به اتمام می رسد و عملیات اجرایی و در رفع نقص ها و آماده سازی زیرساخت ها تنها ۶٠ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

معاون عمرانی گروه شرکت های پدیده در خصوص پیشرفت کار پروژه نیز می افزاید: بر اساس گزارش مشاور این پروژه، پروژه تا پایان تیر ماه ۶٠ درصد پیشرفت داشته است.

حمید داوودی دلیل این روند کند پیشرفت پروژه را عدم تامین به موقع منابع مالی عنوان می کند و در همین خصوص توضیح می دهد: به علت عدم تامین به موقع منابع مالی و همچنین عدم پرداخت به هنگام مطالبات و همچنین سخت بودن عملیات مورد پیمان، روند اجرایی کار متناسب با زمان بندی پیش بینی شده، تحقق نیافت.

حمید داووی ادامه می دهد: بنابراین بر اساس ضوابط سازمان برنامه و بودجه تاخیرات ناشی از تاخیر از پرداخت ها جزو تاخیرات قانونی و مجاز پیمانکار است که منجر به تمدید و طولانی شدن مدت قرارداد می شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.