به زودی مدیرعامل پدیده معرفی می شود

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده شاندیز گفت: در مدتی که من در شرکت حضور دارم گزینه های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته است و به زودی مدیرعامل معرفی می

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1513

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده شاندیز
به زودی مدیرعامل پدیده معرفی می شود


رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده شاندیز گفت: در مدتی که من در شرکت حضور دارم گزینه های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته است و به زودی مدیرعامل معرفی می شود.


به زودی مدیرعامل پدیده معرفی می شود

به گزارش سایت اخبار پدیده، حسین زارع صفت افزود: تلاشمان این بود فردی را انتخاب کنیم که با مسائل شرکت و کار اقتصادی آشنا باشد .همچنین ضمن قبول مسئولیت به مسائل پدیده در بورس نیز اشراف داشته باشد.

وی ادامه داد: طی بررسی های مختلفی که انجام دادیم از بین افراد مختلف چند نفر را انتخاب کردیم که نسبت به سایر رقیبان برتری داشته باشد.

زارع صفت در پاسخ به این سوال که آیا این فرد از رجال استانی است، تصریح کرد: تلاشمان این است که افرادی استانی که در سطح کلان کار کرده باشند و از همه مهم تر با نوع فعالیت های اینچنینی آشنا باشند را انتخاب کنیم. این فرد باید سابقه خوبی در مدیریت و سابقه کاری خود داشته باشد؛ چرا که مدیریت خوب در پدیده بسیار مهم است، ضمن اینکه خوشبختانه این گونه افراد در استان نیز کم نیستند.

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده شاندیز با اشاره به اینکه فردی که انتخاب شده است نسبت به سهامداران تعلق خاطر دارد، گفت: البته برای ما استانی بودن ملاک اصلی نبود اما شخصی که در در استان مستقر است و بتواند مسائل مربوط به پدیده را در خارج از استان به خوبی پیگیری کند، بیشتر مورد تایید بود.

وی با اشاره به اینکه پیگیری بیشتر مسائل پدیده مربوط به خارج از استان است ادامه داد: مسائل مربوط به پدیده بیشتر در خارج از استان قابل پیگیری است و باید فردی را انتخاب می کردیم که تمامی این ویژگی ها را داشته باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.