تغییرات در هیئت مدیره پدیده بر اساس اساسنامه و بهبود شرایط تیم بوده است

رئیس جدید هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده گفت: تغییرات صورت گرفته در هیئت مدیره باشگاه پدیده بر اساس اساسنامه و در جهت بهبود شرایط تیم در لیگ برت

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1516

تغییرات در هیئت مدیره پدیده بر اساس اساسنامه و بهبود شرایط تیم بوده است


رئیس جدید هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده گفت: تغییرات صورت گرفته در هیئت مدیره باشگاه پدیده بر اساس اساسنامه و در جهت بهبود شرایط تیم در لیگ برتر بوده است.


تغییرات در هیئت مدیره پدیده بر اساس اساسنامه و بهبود شرایط تیم بوده است

به گزارش سایت اخبار پدیده، حسین زارع صفت افزود: به همین جهت دو نفر به عنوان عضو جدید وارد باشگاه شدند، آقای وطن خواه که از موسسین و فعالان پیشین این باشگاه به عنوان عضو هیئت مدیره و بنده به عنوان رئیس هیئت مدیره در کنار آقای کریمویی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره این باشگاه، قبول مسئولیت کردیم.
رئیس جدید هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده در جواب این سوال که برنامه های هیئت مدیره جدید در جهت ارتقای تیم در جایگاه خود در لیگ برتر چیست، افزود: یکی از مهمترین برنامه های ما این است که باشگاه را به سمت حرفه ای شدن هدایت کنیم و حضور پررنگ تری در لیگ برتر داشته باشیم.
وی ادامه داد: ضمن اینکه موضوع تامین منابع مناسب مالی برای تیم به صورت اسپانسری نیز برای ما بسیار با اهمیت است. تقویت تیم های پایه و برنامه ریزی مناسب برای خرید و فروش بازیکن نیز از برنامه های دیگر هیئت مدیره جدید است.
زارع صفت گفت: تیم پدیده برای موفقیت های بیشتر همانند شرکت پدیده نیازمند حمایت های مسئولان استانی است.
وی در خصوص دلیل تغییراتی که به گفته هوادران به یکباره صورت گرفته است، تصریح کرد: حضور من و آقای وطن خواه در باشگاه به این دلیل است که شرکت توسعه شرکتی مادر محسوب می شود و حضور من و آقای وطن خواه هم بر همین اساس بوده، ضمن اینکه با اعمال این تغییرات تلاش می کنیم که باشگاه به نحو احسنت اداره شود. چرا که این باشگاه یکی از ارکان اصلی فوتبال مشهد به شمار می رود و هواداران این تیم و سهامدارن پدیده نیز نسبت به فعالیت های این تیم توجه خاصی دارند.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا تغییرات در هیئت مدیره جدید به علت اختلاف نظر در بین اعضای هیئت مدیره این باشگاه بوده است، تصریح کرد: همیشه تغییرات با هدف بهبود شرایط و عملکرد است و این تغییر نیز بر همین اساس صورت گرفته است.
زارع صفت خاطرنشان کرد: امید است با این تغییرات، شاهد ارتقاء جایگاه تیم پدیده در لیگ برتر باشیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.