پرداخت کنسرسیوم هیچ گره کوری ندارد

نماینده کنسرسیوم بانکی پدیده در جلسه هماهنگی امور اجرایی و عمرانی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز اعلام کرد: مراحل قانونی پرداخت کنسرسیوم به زودی تم

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1517

پرداخت کنسرسیوم هیچ گره کوری ندارد
مراحل قانونی پرداخت؛ رو به اتمام است


نماینده کنسرسیوم بانکی پدیده در جلسه هماهنگی امور اجرایی و عمرانی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز اعلام کرد: مراحل قانونی پرداخت کنسرسیوم به زودی تمام می شود و پیش پرداخت پیمانکاران از محل کنسرسیوم کارسازی خواهد شد.


پرداخت کنسرسیوم هیچ گره کوری ندارد


به گزارش سایت اخبار پدیده، نماینده کنسرسیوم گفت: گره کوری برای پرداخت وجود ندارد و تمامی مراحل قانونی به صورت شفاف و کاملا براساس اصول پرداخت کنسرسیوم در حال اجرا است که با انجام این مراحل و پرداخت نخستین قسط کنسرسیوم در ادامه کار هیچ گونه مشکلی در پرداخت اقساط بعدی وجود ندارد و روال پرداخت با شرایط مساعدتر و در موعد مقرر انجام خواهد شد.
مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده نیز در این جلسه با اعلام اینکه پیمانکاران در اجرای پروژه و دریافت اعتبارات نگرانی نداشته باشند گفت: انجام کنسرسیوم بانکی برای پروژه ای همچون پدیده، کار بسیار بزرگی بود که برای نخستین بار دولت در پروژه پدیده اجرایی کرد.
وی افزود: ما پیش از برگزاری مناقصات قانونی برای اجرای پروژه های عمرانی شرکت پدیده، اعتبارات مورد نیاز اجرای آن را از طریق کنسرسیوم تامین کرده ایم.
دکتر خجسته با اشاره به اینکه پرداخت قسط اول کنسرسیوم، کمی با تاخیر مواجه شد ادامه داد: تاخیر در پرداخت به دلیل این بوده که مراحل قانونی امور بانکی باید به صورتی واضح و شفاف صورت گیرد و پرونده پرداخت کنسرسیوم تکمیل شود اما به دلیل تامین اعتبارات مورد نیاز، پیمانکاران باید با خیالی آسوده کار را پیش ببرند و نگران پرداخت نباشند ما هم در بخش مدیریتی تمامی تلاشمان را خواهیم کرد به دلیل تاخیردر پرداخت ها، قسط اول و دوم پیش پرداخت به صورت همزمان در وجه پیمانکاران کارسازی شود.
وی ضمن تقدیر از پیمانکاران پروژه آپارتمان های میان مرتبه (لورایز) از مدیران عامل شرکت های پیمانکار خواست تا با تمام توان و نیروی انسانی کارگاه های فنی و عمرانی خود را در مجموعه پدیده شاندیز تکمیل و برنامه زمان بندی اجرای پروژه را ارایه نمایند.
دکتر خجسته گفت: ما با برگزاری مناقصات پروژه به صورت قانونی با پیمانکارانی وارد قرارداد شده ایم که به عنوان پیمانکاران درجه یک در کشور شناخته شده اند و انتظار می رود این پیمانکاران بر اساس نام و تجربه خود در اجرای عملیات عمرانی پدیده تمامی همت و تلاش خود را به کار بگیرند.
وی در ادامه از دولت محترم ، قوه محترم قضائیه، وزارت محترم کشور، ستاد محترم تدبیراستان و تمامی دستگاه های اجرایی که در حل مشکلات پیش روی پدیده تلاش کرده اند و همچنان همراهی و همکاری خود را تا پایان کار ادامه خواهند داد قدردانی نموده و افزود: امیدواریم تا پایان مهرماه قسط اول کنسرسیوم پرداخت شود .
در این جلسه که با حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و معاونین شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، نماینده محترم کنسرسیوم بانکی به همراه مدیران، مشاورین و پیمانکاران منتخب شرکت برگزار شد مدیران عامل شرکت های پیمانکار نیز مباحث و مشکلات خود را مطرح کردند و با بررسی مشکلات مقرر شد تا پیمانکاران با تمامی توان نیروی انسانی همگام با پیشبرد اهداف پدیده حرکت کنند.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.