صادرات محصولات ایران خودرو به اروپا

معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو در مراسم افتتاح نمایشگاه ایران خودرو در پدیده شاندیز اعلام کرد: سهم ۵۴ درصد از خودروهای مصرفی مردم از محصولات

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1519

در حاشیه نخستین نمایشگاه تخصصی ایران خودرو در پدیده شاندیز عنوان شد:
صادرات محصولات ایران خودرو به اروپا


معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو در مراسم افتتاح نمایشگاه ایران خودرو در پدیده شاندیز اعلام کرد: سهم ۵۴ درصد از خودروهای مصرفی مردم از محصولات ایران خودرو است و این شرکت در نظر دارد، محصولات خود را به کشورهای اروپایی صادر کند.


صادرات محصولات ایران خودرو به اروپا

به گزارش سایت اخبار پدیده، مصطفی خان کرمی با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر بیشترین صادرات ایران خودرو به کشور عراق است و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، دو کشور هدف صادرات اروپایی شامل اوکراین و روسیه در دستور کار صادرات محصولات به اروپا است.
وی با اشاره به اینکه بیشترین درخواست مردم در طرح‌های مناسبتی است، ادامه داد: در سال‌های قبل نمایشگاه‌های خودرو به ‌صورت متمرکز در نقاط مختلف کشور برگزار می‌ شد و از دو سال پیش نمایندگان استان ‌ها این نمایشگاه ‌ها را به ‌صورت مستقل برگزار می ‌کنند.
معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو در ادامه به آیین نامه بانک مرکزی مبنی بر الزام خودروسازان به پیش فروش خودرو بر مبنای سود ۱۸ درصد اشاره کرد و گفت: ما تابع قوانین کشور هستیم اما برای اینکه چرخه تولید ما حرکت متناسبی داشته باشد، نیازی مستمر و متوالی به منابع مالی ارزان داریم. به جهات مختلف این امکان که منابع مالی ارزان قیمت و مستمر به شرکت ها برسد، مهیا نبود و یا امکان فراهم شدن آن اندک بود که به همین جهت کفاف میزان تولید ما را نمی داد.
وی افزود: بر اساس سیاست گذاری های صورت گرفته، رضایت مشتری و جلب اعتماد بازار در دستور کار است و با ابلاغ این بخشنامه از ۱۶ شهریور ماه، ما بلافاصله تبعیت از آن را در دستور کار قرار دادیم .
وی تصریح کرد: از ۱۹ شهریور ماه سایت ما بسته شده و شرایط پیش فروش محدود به همین سود ۱۸ درصد شد، اما شرکت های رقیب هنوز این مسیر را نرفته اند و سودهای ماهیانه تحت عناوینی چون کارت هدیه سود، هزینه های پرداخت سود و… به مشتریان ارایه می دهند.
خان کرمی با اعلام اینکه محصول جدید ایران خودرو با عنوان «هایما اس۵» به زودی در مشهد رونمایی می شود، گفت: این خودرو از دیگر کراس اوورها قدرت بیشتری دارد و قیمت آن در ردیف ارزشی بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان متفاوت خواهد بود.
وی تاکید کرد: ما دنبال این هستیم که درآمد مردم را ارزیابی کنیم تا بتوانیم خودروهای خود را با آن تطبیق دهیم تا مردم بتوانند از این خودروها استفاده کنند.
معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو با اشاره به برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی ایران خودرو در پدیده شاندیز اظهار کرد: ما به جهت تقویت شبکه نمایندگی های خود، درصدد بودیم خود این نمایندگی ها در نمایشگاه ها نیز حضور یابند. با این سیاست ایران خودرو در بسیاری از نمایشگاه های استانی شرکت نمی کند و نمایندگی های داخل استان ها به صورت متمرکز این نمایشگاه ها را برگزار می کنند و ما نیز از لحاظ تخفیفات نمایشگاهی از آن ها حمایت خواهیم کرد. در حال حاضر بیش از ۴۰ کلاس خودرو در ایران خودرو تولید می شود.
گفتنی است نمایشگاه تخصصی ایران خودرو از دیروز در مجموعه فود کورت پدیده شاندیز آغاز و تا جمعه شب ( ٣١ شهریور ماه ) ادامه خواهد داشت.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.