بیش از سی هزار نفر از نمایشگاه تخصصی ایران خودرو در پدیده شاندیز بازدید کردند

مدیر بهره برداری شرکت پدیده شاندیز گفت: نخستین نمایشگاه ایران خودرو که از ٢٨ تا ٣١ شهریورماه در محل فودکورت بازار پدیده شاندیز برگزار شد، با بازدید بی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1522

مدیر بهره برداری شرکت پدیده شاندیز:
بیش از سی هزار نفر از نمایشگاه تخصصی ایران خودرو در پدیده شاندیز بازدید کردند


مدیر بهره برداری شرکت پدیده شاندیز گفت: نخستین نمایشگاه ایران خودرو که از ٢٨ تا ٣١ شهریورماه در محل فودکورت بازار پدیده شاندیز برگزار شد، با بازدید بیش از سی هزار نفر از شهروندان و گردشگران همراه بود.


بیش از سی هزار نفر از نمایشگاه تخصصی ایران خودرو در پدیده شاندیز بازدید کردند


به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر جمال شوشتری افزود: با توجه به پتانسیل های موجود در پدیده شاندیز از جمله سالن های مجهز، پارکینگ ها، محوطه سنگ فرش و دیگر امکانات موجود، ظرفیت های بالایی برای برگزاری نمایشگاه ها، جشنواره ها و همایش ها در این مجموعه وجود دارد.
وی افزود: همراه با برگزاری نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران خودرو در این مرکز که با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان بینالود برگزار شد، چندین نمایندگی خودرو از برندهای داخلی و خارجی درخواست برگزاری نمایشگاه محصولات خود را با مدیران پدیده مطرح کرده اند.
دکتر شوشتری اعلام کرد: پس از مذاکرات مورد نیاز در خصوص برگزاری نمایشگاه های نمایندگی های خودروهای مختلف در صورت قطعی شدن در زمان مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.
وی از تدوین برنامه ای مدون برای برگزاری ویژه برنامه های نمایشگاهی و دیگر رویدادهای احتمالی در شش ماهه دوم امسال نیز خبر داد و افزود: پس از قطعی شدن برنامه های شش ماهه دوم، جدول زمانبندی آن اطلاع رسانی می شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.