«پدیده» و طعم شیرین بالانشینی

جایگاه تیم فوتبال «پدیده خراسان» در پایان هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور، چیزی است که فوتبال دوستان خراسانی، حتی با تیم نامدار و پرخاطره «ابومسلم» نیز

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1523

«پدیده» و طعم شیرین بالانشینی


جایگاه تیم فوتبال «پدیده خراسان» در پایان هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور، چیزی است که فوتبال دوستان خراسانی، حتی با تیم نامدار و پرخاطره «ابومسلم» نیز تاکنون آن را تجربه نکرده اند.


«پدیده» و طعم شیرین بالانشینی

رتبه «دوم» لیگ، رتبه رشک برانگیز «محمدرضا مهاجری» و شاگردانش است که البته محافظت از آن در راه طولانی باقی مانده،نیاز به تمرکز و هوشیاری زیاد دارد.

به گزارش سایت اخبار پدیده به نقل از روزنامه خراسان وقتی «یحیی گل محمدی» سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اعتراف می کند: اسیر «قدرت» پدیده شدیم؛ باید به کاردانی مدیران، کادرفنی و بازیکنان و قدرت این تیم ایمان بیاوریم و آن را ستایش کنیم.

پدیده در حالی در هفته هفتم برابر تراکتورسازی پیروز شد که خط حمله این تیم خوب استان، به حریفان خود ١۴ گل زده و به همراه خط حمله تیم های پارس جنوبی جم و ذوب آهن اصفهان، بهترین خط آتش لیگ را دارد.

پیروزی شیرین تیم خراسانی درحالی در تبریز به دست آمد که «پدیده خراسان» در هفته های قبل هم برابر سایپا در مشهد با نتیجه ٣-٠ و برابر استقلال در تهران ٢-٠ برنده شده بود و همچنین سپاهان هم برابر پدیده ۴-٠ بازنده شده بود.

پدیده که با ١۴ امتیاز و بالاتر از پرسپولیس با تفاضل گل برابر، ولی با گل زده بیشتر در رده دوم قرار گرفته، به نحوی غیر منتظره این نقطه از جدول را به خود اختصاص داده است و حالا که طعم بالانشینی را به دوستدارانش چشانده است، نباید کار خود را نیمه کاره رها کند.

از سوی دیگر، اکنون نوبت مسئولان ورزشی و غیر ورزشی استان است که از موضع انفعال خارج شوند و بیش از پیش و در میدان عمل،هوای این تیم شایسته را داشته باشند و با حمایت های خود،پدیده را در ماموریت دشوار حفظ بالانشینی در مهم ترین ویترین پرطرفدارترین رشته ورزشی کشور یاری کنند...

بهروز

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.