محمدقاضی ششمین گلزن تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران

ده روز دیگر (٢١مهرماه) پانصد و یکمین هفته لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می شود و محمد قاضی برای افزایش رکورد ٧٠گل خود با تیم پدیده در مقابل ذوب آهن به

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1526

محمدقاضی ششمین گلزن تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران


ده روز دیگر (٢١مهرماه) پانصد و یکمین هفته لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می شود و محمد قاضی برای افزایش رکورد ٧٠گل خود با تیم پدیده در مقابل ذوب آهن به میدان می رود.


محمدقاضی ششمین گلزن تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران

به گزارش سایت اخبار پدیده، محمدقاضی با تک گل بازی تیمش در مقابل پارس جنوبی به جمع تک رقمی های تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران پیوست.
رضا عنایتی، آرش برهانی، مهدی رجب زاده، ادینیو، کریم انصاری فرد را بالاتر از خود می بینید ضمن این که رضا نوروزی، سید مهدی سید صالحی وخلعتبری هم در این عرصه ٧٠ گل زده اند .
عنایتی که بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر است و بی‌شک سال ها این رکورد را در اختیار خواهد داشت و بی‌رقیب خواهد ماند. گفته می‌شود که او ١۴٧ گل را در لیگ برتر کشورمان به ثمر رسانده و سه باز نیز آقای گل لیگ برتر شده است. این در حالی است که آرش برهانی با ١١۶ و مهدی رجب‌زاده با ١١١ گل در مکان‌ های بعدی قرار دارند.
محمد قاضی در مسابقات فوتبال لیگ برتر در تیم های فوتبال فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس، استقلال، نفت تهران وپدیده حضور داشته است ، میانگین گلزنی او در تیم پدیده خوب بوده است واگر او با همین میانگین پیش رود، خواهد توانست به مرز ١٨ گل در لیگ برتر امسال برسد، او در حال حاضر ودر پایان هفته هشتم در مسابقات لیگ ایران ۵ گل به ثمر رسانده وهمراه عیسی آل کثیر و مرتضی تبریزی در صدر جدول گلزنان برتر مسابقات لیگ برتر قرار دارد.

استفاداز این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.