بالانشینی پدیده؛ اعتبار ورزشی چاشنی رشد اقتصادی

مدیرعامل باشگاه فوتبال پدیده خراسان ضمن ابراز رضایتمندی از جایگاه این تیم در جدول رده بندی هفته هفتم لیگ برتر کشور، گفت: یکی از اصالت ها و اهداف تشکیل

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1529

بالانشینی پدیده؛ اعتبار ورزشی چاشنی رشد اقتصادی


مدیرعامل باشگاه فوتبال پدیده خراسان ضمن ابراز رضایتمندی از جایگاه این تیم در جدول رده بندی هفته هفتم لیگ برتر کشور، گفت: یکی از اصالت ها و اهداف تشکیل تیم ورزشی فوتبال پدیده و تداوم فعالیت های ورزشی آن ایجاد اعتبار و کسب جایگاه مناسب برای مجموعه شرکت های پدیده می باشد.


بالانشینی پدیده؛ اعتبار ورزشی چاشنی رشد اقتصادی


به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر کریمویی با ابراز امیدواری و تاکید بر تداوم موفقیت های تیم فوتبال پدیده، تصریح کرد: اکنون این تیم ورزشی در جایگاه خوبی قرار گرفته است و حتی می توان برای فراهم کردن شرایط مورد نیاز جهت کسب سهمیه آسیایی برنامه ریزی کرد که بطور طبیعی این موضوع بر وضعیت سهام این شرکت و اعتبار آن تاثیر به سزایی خواهد گذاشت.
این عضو هیات مدیره پدیده با اشاره به اینکه ساختار اصلی این تیم ورزشی شکل گرفته است، اظهار کرد: اکنون از پدیده خراسان در سطح کشور به عنوان یک تیم شهرستانی موفق یاد می شود که این موضوع بر ابعاد فعالیت های مختلف مجموعه شرکت های پدیده تاثیرگذار می باشد.
وی با تاکید بر اهمیت هواداران فوتبال و اشاره به گستردگی حوزه مخاطبین این رشته ورزشی در سطح کشور، گفت: اکنون با توجه به حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، این رشته ورزشی نقش پررنگ تری در سطح جامعه دارد.
کریمویی افزود: همواره رشته ورزشی فوتبال از نظر جنس هوادار و کمیت آنها مورد توجه بوده است و باشگاه های بزرگ در جهان نیز بر اساس همین هواداران شکل می گیرند. امروزه مخاطبین پدیده اعم از سهامداران و هواداران به تیم فوتبال این شرکت توجه دارند و این موضوع اعتبار بیشتری را به همراه خواهد داشت.
معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی گروه شرکت های پدیده با اشاره به اهمیت پایگاه های اقتصادی و ایجاد اعتبار در حوزه های اجتماعی آنها، تصریح کرد: مجموعه های اقتصادی زمانی مطرح هستند که پایگاه های اجتماعی آنها فعال باشند. پایگاه های اجتماعی که در حوزه های ورزشی فعالیت می کنند بخاطر جنس مخاطبین جوانی که دارند سرشار از شور، نشاط و هیجان هستند که می توان علاوه بر تبلیغات از این پتانسیل نیز به منظور ایجاد اعتبار بهره مند شد.
وی در راستای گسترش سایر فعالیت های ورزشی شرکت پدیده، گفت: اکنون اولویت با رشته ورزشی فوتبال است که البته با شکل گیری زیر ساخت های مورد نیاز و فراهم شدن شرایط، حتما در سایر رشته های ورزشی اقداماتی انجام خواهد شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است .

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.