انتصاب ابوالفضل انتظاری به عنوان مدیر عامل شرکت پدیده

دکتر ابوالفضل انتظاری با سی سال سابقه خدمت در وزارتخانه های کشور، صنعت-معدن و تجارت، آموزش و پرورش و حضور فعال در مجموعه هایی همچون آستان قدس رضوی و ش

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1533

انتصاب ابوالفضل انتظاری به عنوان مدیر عامل شرکت پدیده


دکتر ابوالفضل انتظاری با سی سال سابقه خدمت در وزارتخانه های کشور، صنعت-معدن و تجارت، آموزش و پرورش و حضور فعال در مجموعه هایی همچون آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد و بانک شهر دقایقی پیش در جلسه ای با حضور رییس و اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده و مدیر عامل سابق این شرکت، به عنوان مدیر عامل جدید معرفی شد.


انتصاب ابوالفضل انتظاری به عنوان مدیر عامل شرکت پدیده


به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری، متولد ١٣۴۴ است. وی دارای دانشنامه لیسانس حقوق سیاسی، فوق لیسانس مدیریت و دانشجوی در شرف فارغ التحصیلی دوره دکتری برنامه ریزی شهری بوده و در مدت سی سال در وزارتخانه های کشور، صنعت-معدن و تجارت، آموزش و پرورش و مجموعه هایی همچون آستان قدس رضوی، شهرداری مشهد و بانک شهر فعالیت کرده است.
از مهمترین مسئولیت ها و سوابق مدیریتی ایشان می توان به مشاور اقتصادی مدیرعامل بانک شهر، سرپرست شهرداری مشهد، جانشین شهردار و معاون اداری و مالی شهرداری مشهد، معاون دانشگاه علوم اسلامی رضوی، مدیر بیمارستان فوق تخصصی رضوی و عضو هیات مدیره بانک شهر کشور اشاره کرد.
از دیگر سوابق، مسئولیت ها و مدیریت اداری دکتر انتظاری می توان به حضور در وزارت کشور و وزارت صنعت-معدن و تجارت اشاره کرد.
در کارنامه وی عضویت در هیات مدیره شرکت های مختلف تخصصی و اقتصادی به چشم می خورد، رئیس هیات عامل بانک شهر در استان های خراسان، شرکت قطار شهری مشهد، سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد، هیات اجرایی نوسازی و بازسازی بافت فرسوده آبکوه مشهد و عضویت در هیات اجرایی احداث و ساخت اتوبان کنارگذر جنوبی مشهد از جمله آن ها است.
از دیگر فعالیت های دکتر انتظاری می توان به عضویت در شرکت راهبرد توسعه نامدار و شرکت مسکن و ساختمان جهان اشاره کرد. ارتباطات موثر با سرمایه گذاران و شرکت های تامین سرمایه و تسلط بر امور اقتصادی و مالی از جمله ویژگی های ایشان محسوب می شود

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.