اعلام آمادگی مکزیکی ها برای راه اندازی رستوران پدیده در مکزیکوسیتی

هیات تجاری،اقتصادی مکزیک که ظهر دیروز برای بازدید از مجموعه پدیده به شاندیز سفر کرده بود، برای ایجاد و راه اندازی برند رستوران پدیده در مکزیک اعلام آم

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1538

اعلام آمادگی مکزیکی ها برای راه اندازی رستوران پدیده در مکزیکوسیتی


هیات تجاری،اقتصادی مکزیک که ظهر دیروز برای بازدید از مجموعه پدیده به شاندیز سفر کرده بود، برای ایجاد و راه اندازی برند رستوران پدیده در مکزیک اعلام آمادگی کردند.


اعلام آمادگی مکزیکی ها برای راه اندازی رستوران پدیده در مکزیکوسیتی

به گزارش سایت اخبار پدیده، امیل نِوِ مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای در مکزیکوسیتی در این دیدار گفت: هموطنان من به غذاهای ایرانی علاقه بسیاری دارند و ما میتوانیم برای همکاری و مشارکت دو جانبه، با ارایه زمین مورد نیاز در مکزیکوسیتی یکی از شعبه های رستوران پدیده را در این کشور، احداث و راه اندازی کنیم.
وی افزود: ما برای سرمایه گذاری و همکاری با ایرانی ها به دنبال بازگشت سرمایه گذاری های احتمالی هستیم و پیشنهادمان بهره برداری از مجموعه های احداث شده است.
دکتر کریمویی معاون سرمایه گذاری و بازرگانی گروه شرکت های پدیده نیز در این دیدار با اشاره به ۱۲۰۰متر مربع از فضاهای آماده بهره برداری در مجموعه پدیده شاندیز گفت: پیست استاندارد پاتیناژ در پدیده، فضای هایپرمارکت، مجموعه فود کورت، ۷سالن مجتمع سینمایی پدیده و وجود ۲۰۰غرفه فروشگاهی در بازار پدیده از جمله اماکن آماده بهره برداری و در حال بهره برداری شهر رویایی پدیده است.
وی افزود: گروه شرکت های پدیده می تواند در دو بخش بهره برداری از اماکن و همچنین احداث و راه اندازی مجموعه رستوران های زنجیره ای پدیده در کشور مکزیک باب همکاری را با هیات تجاری این کشور فراهم آورد.
این عضو هیات مدیره گروه شرکت های پدیده خاطر نشان کرد: در حال حاضر صد غرفه از فروشگاه های موجود در مرکز خرید پدیده توسط بخش خصوصی در حال بهره برداری است و صد غرفه نیز در حال تجهیز می باشد.
وی تصریح کرد: از مجموع ۳۰رستوران موجود در حاشیه سنگ فرش نیز ده رستوران مشغول به کار است و عصرها تا پاسی از شب به مهمانان بسیاری خدمات رسانی می کند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.