با انتخاب مدیر عامل جدید، پدیده افق روشنی پیشرو دارد

رییس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد مشهد با مثبت ارزیابی کردن انتخاب آقای انتظاری به عنوان مدیرعامل شرکت پدیده گفت: انتخاب مدیرعامل جدید در مدی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1540

با انتخاب مدیر عامل جدید، پدیده افق روشنی پیشرو دارد


رییس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد مشهد با مثبت ارزیابی کردن انتخاب آقای انتظاری به عنوان مدیرعامل شرکت پدیده گفت: انتخاب مدیرعامل جدید در مدیریت این پروژه کلان با توجه به نوع نگاه اقتصادی وی قطعا تاثیرات مثبتی را به همراه خواهد داشت.


با انتخاب مدیر عامل جدید، پدیده افق روشنی پیشرو دارد

به گزارش سایت اخبار پدیده، محمدهادی مهدی نیا با اشاره به اینکه انتظاری، سمت معاونت مالی اداری شهرداری مشهد را در کارنامه ی کاری خود دارد، اظهار کرد: مدیرعامل جدید شرکت پدیده، درک درستی از مسایل اقتصادی دارد و با این تغییرات مدیریتی، این شرکت افق روشنی را پیشرو خواهد داشت.
وی افزود: تغییراتی که در شورای شهر و شهرداری شاندیز رخ داده است نوید بخش این موضوع خواهد بود که بخشی از گره ها و مشکلات شرکت پدیده حل و فصل می شود.
معاون پیشین فني و اجرايي (عمران و محيط زيست) شركت شهرك هاي صنعتي خراسان رضوي با بیان اینکه پدیده نیازمند نگاه ملی است، تصریح کرد: با کمک مجموعه دولت، بانک های عامل، وزارت راه و شهرسازی، بانک مرکزی و از طرفی با حضور آقای زارع صفت و انتظاری در مدیریت این پروژه انتظار می رود مشکلات جاری حل فصل شود.
عضو هیات علمی گروه شهرسازي دانشكده هنر و معماري دانشگاه آزاد اسلامي مشهد با اشاره به اینکه در طرح مجموعه شهری مشهد یکی از کارکرد ها و نقش اصلی شهر شاندیز موضوع تورسیم وگردشگر می باشد، گفت: کاربری های تجاری،گردشگری و خدماتی این پروژه در واقع نوید بخش تحول بزرگی در پهنه شهرستان شاندیز، جذب گردشگر و افزایش ماندگاری آن ها می باشد.
مهدی نیا افزود: گردشگر جذب نخواهد شد مگر اینکه امکانات و تسهیلات قابل توجهی برای آن ها در نظر گرفته شود.
وی در پایان با آرزوی توفیق برای مدیر عامل جدید شرکت توسعه گردشگری پدیده، گفت: این پروژه محرک توسعه بحث گردشگری در محدوده شاندیز است و با حسن تدبیر هیات مدیره فعلی حتما مسایل و مشکلات این پروژه حل و حقوق سهامداران آن احقاق خواهد شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.