اهمیت احساس تعلق سهامداران نسبت به پدیده

عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به مسایل حال حاضر، نگرش، نگاه منفی و بی اعتمادی مردم نسبت به شرکت پدیده گفت: این موضوع خو

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1554

اهمیت احساس تعلق سهامداران نسبت به پدیده


عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به مسایل حال حاضر، نگرش، نگاه منفی و بی اعتمادی مردم نسبت به شرکت پدیده گفت: این موضوع خود پدیده ای است که باید همه جوانب آن بررسی شود.


اهمیت احساس تعلق سهامداران نسبت به پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده ، دکتر علی اکبر مجدی افزود: اصل پدیده موضوعیت دارد و عناصر اثرگذار آن باید بررسی شود که آیا این اعتصاب ها، برخورد ها و تحصن ها واقعیت دارد یا کاذب است و به نوعی موج آفرینیست.

وی با بیان اینکه باید دید چند درصد سهامداران اقدام به تحصن می کنند، گفت: بخشی از این افراد ممکن است تحت تاثیر باشند.

این استاد جامعه شناسی از اعتماد به عنوان یکی از عوامل موثر مهم نام برد و اظهار کرد: اگر امروز تمام سپرده گذاران بانکی ناگهانی به بانک ها مراجعه کنند تا سرمایه خود را دریافت کنند قطعا بانک ها ورشکسته می شوند. به واقع این اعتماد سپرده گذارهاست که مانع از وقوع این رویداد می شود.

دکتر مجدی افزود: باید دید چرا اعتماد سهامداران نسبت به مجموعه پدیده کم شده است و چطور می توان این اعتماد را تقویت کرد.

وی با تاکید بر نقش مردم و تاثیر احساس تعلق آنها نسبت به مجموعه ای که در آن سرمایه گذاری می کنند، گفت: می توان با کمک خود مردم و سهامداران راهکارهایی برای پیشبرد اهداف و بیرون رفت از مشکلات یافت.

این عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه فضای مجازی یک فضای گم نام و ناشناخته ای است، تصریح کرد: متاسفانه هرکجا موضوع منافع در میان باشد بالاخره مسایل و مشکلات بوجود می آید، تخریب صورت می گیرد. متاسفانه مشخص نیست که آیا همه حاضران فضای مجازی از سهامداران می باشند؟! یا امکان دارد که رقبا در پشت نقاب سهامداران به تخریب در این فضا مشغول هستند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.