تشریح سیاست های مدیر عامل گروه شرکت های پدیده

دکتر ابوالفضل انتظاری در نشست صمیمی با سهامداران پدیده اعلام کرد: تکمیل مجوزهای لازم، اطمینان بخشی سازمانی، مدیریتی، حقوقی و قانونی مهمترین سیاست های

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1556

تشریح سیاست های مدیر عامل گروه شرکت های پدیده


دکتر ابوالفضل انتظاری در نشست صمیمی با سهامداران پدیده اعلام کرد: تکمیل مجوزهای لازم، اطمینان بخشی سازمانی، مدیریتی، حقوقی و قانونی مهمترین سیاست های پیش روی ما است.


تشریح سیاست های مدیر عامل گروه شرکت های پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گفت: باید از تمامی توان، ظرفیت و بضاعت موجود در پروژه و مجموعه پدیده استفاده کنیم.

دکتر انتظاری افزود: در مباحث حقوقی، مالی، ساختاری و فنی باید مجوزهای لازم را دریافت کنیم و برای برنامه های پیش رو نیز می بایست مجوزهای مورد نیاز را اخذ کنیم تا بتوانیم اقدامات خود را عملیاتی کنیم.

وی ادامه داد: اگر امروز نتوانیم فعالیت ها و کارها را ساماندهی کنیم، نمی توانيم در آینده نیز به درستی وارد فاز اجرا شويم بنابر این با ایجاد فضای اطمینان بخشی سازمانی، مدیریتی و حقوقی می توان کار را پیش برد.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده افزود: برای ادامه کار و اجرای سیاست های مورد نظر و اجرای برنامه ها همچنین ساختارهای قانونی را مستقر می کنیم که یکی از مهمترین موضوعات مطرح در این بخش، ایجاد زیرساخت های لازم برای تعیین هیات مدیره ای از سوی سهامداران است که این امر در گرو تشکیل مجمع عمومی سهامداران می باشد و در این صورت تصمیم گیری و برنامه ریزی ها کاملا بر اساس خواسته و نظر سهامداران بوده و با در نظر داشتن منافع خود عمل خواهند کرد.

دکتر انتظاری تصریح کرد: توسعه مبتنی بر ظرفیت های موجود در پروژه به ما کمک می کند تا هر آنچه که امروز در اختیارمان است را منتج به نتیجه کرده و سپس برای آینده ضمن انجام برنامه ریزی های لازم جامه ی عمل بپوشانیم.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.