واریز مبلغ اول کنسرسیوم و آغاز عملیات اجرایی لورایز در چهار جبهه

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در نشستی صمیمی با جمعی از سهامداران شرکت از واریز اولین مبلغ کنسرسیوم و آغاز عملیات اجرایی لورایز در چهار جبهه خبر داد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1557

واریز مبلغ اول کنسرسیوم و آغاز عملیات اجرایی لورایز در چهار جبهه


مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در نشستی صمیمی با جمعی از سهامداران شرکت از واریز اولین مبلغ کنسرسیوم و آغاز عملیات اجرایی لورایز در چهار جبهه خبر داد.


واریز مبلغ اول کنسرسیوم و آغاز عملیات اجرایی لورایز در چهار جبهه

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری گفت: مجوزهای لازم برای عدم خلافی پروژه آپارتمان های میان مرتبه دو سه روز گذشته صادر شد و روز شنبه مبلغ اول کنسرسیوم واریز خواهد شد و براساس جدول توزیع و مصارفی که ما برای کنسرسیوم فرستاده ایم، پیمانکاران آپارتمان های میان مرتبه در چهارجبهه کار خود را شروع می کنند.

وی افزود: چهار پیمانکاری که برای انجام عملیات عمرانی انتخاب و قراردادشان منعقد شده است، تجهیز کارگاهی خود را تا ٧٠ درصد عملیاتی کرده اند و انشاا... هفته آینده تجهیز کامل کارگاه ها نهایی و عملیات عمرانی در چهار جبهه لورایز را شروع می کنیم.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده با اشاره به اینکه تمامی شرایط لازم را برای پیمانکاران فراهم خواهیم کرد تا در صورت لزوم، بتوانند به صورت دو شیفت کار را پیش ببرند ادامه داد: با شروع عملیات عمرانی پروژه تعداد زیادی از مهندسان، کارگران، معماران، جوشکاران، لوله کش ها و دیگر اقشار فعال در حوزه ساخت و ساز در مجموعه حاضر خواهند شد و تقریبا چیزی حدود۶٠٠ تا هزار نفر در نقطه های مختلف کاری متفاوت و در زمان های کاری مختلف در پدیده شاندیز حضور خواهند داشت که برای اسکان این افراد و رفت و آمدهای مدیریت شده آن ها برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

وی از همکاری دستگاه های حاکمیتی از جمله قوه قضاییه، مجریه، وزارت کشور، استانداری خراسان رضوی، بانک مرکزی و دیگر دستگاه های زیربط و وزارت خانه ها که موضوع پدیده را در اولویت های کاری خود قرار دادند تقدیر و اظهار خرسندی کرد: ما الان، پایان کارهای قسمت تجاری را کامل دریافت کرده ایم و عدم خلافی های آپارتمان های میان مرتبه ها لورایز را نیز دو سه روز پیش گرفتیم و خوشبختانه با پیگیری هایی که در این مدت انجام شده، پایان کار و عدم خلافی صادر شده است.

دکتر انتظاری تصریح کرد: با شروع کار عملیات عمرانی در آپارتمان های میان مرتبه، قرارداد تکمیل فاز یک تا یازده تجاری را نیز در چند نقطه و جبهه نهایی کرده ایم که آن ها نیز شروع خواهد شد.

وی با اشاره به ورودی نور در قسمت تجاری پروژه های پدیده گفت: قرارداد مربوط به خرید شیشه های خاصی که آنجا مورد نیاز است، در حال نهایی شدن است و قرارداد پیمانکاری آن را تقریبا نهایی کردیم ولی هنوز امضا نشده است.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده از فعال شدن پاتیناژ نیز خبر داد و گفت: برای این منظور یک سرمایه گذار پای کار آمده است و قرار است پاتیناژ تا دهه فجر و حداکثر عید به بهره برداری برسد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.